Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom ugyanúgy csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ugyanúgy csinálja mindig.Szerintetek ez gond?

Figyelt kérdés

Tehát volt egy csomó nője,futó kalandjai.

Egyébként jó az ágyban,mert jók az adottságai is illetve szeret adni is,de:

Csak az ágyban hajlandó csinálni.Mindig! És pl nem lehet hogy én legyek felül,mert mondta,hogy az neki mindig is rossz érzés volt,ő szeret irányítani.Egy kicsit séma szerűnek érzem az egészet,bemegyünk a szobába és akkor 99%ban 69 aztán szex.Persze van pár variáció,de maga a hangulata az egésznek ugyanolyan.Azt tudom,hogy szeret,meg szereti a szexet velem,de valahogy jó lenne egy kis pezsgés,vagy hogy ha a kanapén kezdjük el néha ilyesmi….De nem,ő mondja,hogy menjünk be…Viszont ha szexi képet küldenék neki,vagy meztelenül megjelenek,akkor eltakar,meg ne lássanak a szomszédok.Nagy nőfaló volt és nekem ez olyan fura,hogy egy csomó dolgot nem is próbált.Most kirándulni voltunk,ahová ő előzetesen beharangozta,hogy majd itt meg ott meg így meg úgy,aztán mondtam neki,hogy vegyünk együtt egy romantikus fürdőt,gyertyákkal…erre meg nem is reagált….aztán 1 nap múlva megcsókolt én meg levettem a melltartóm,és semmi.Elmentünk vacsizni és elkezdtem neki ezt mondani,hogy van bennem bizonytalanság,ugye tudod,miből fakad? És mondta,hogy igen,mert én mindig rajta vagyok a szexen,ő meg olyankor hátrahúzódik…de könyörgöm 5 napos kirándulás alatt 1 szex?!De nem is a szex,hanem egy forró fürdő vagy ilyesmi….Én még ilyet soha nem tapasztaltam.És az elejétől ilyen volt.Az ismerkedésünkkor is mondta:neki a szex nem fontos,meg sokszor csak csókolózni akar és kész.Azt is úgy,ahogy ő szereti.Most még ne nyelveset,majd utána stb…Az első szexnél mondta,hogy a lovaglás neki nem pálya,azóta mondja persze,hogy ha szeretném megpróbálhatjuk…de ez nem is érdekel,csak az,hogy már félek kezdeményezni,mert a heti 1-nél ha én kezdeményezek azt mondja:hát te egy szexgép vagy?!Egyébként kívánatos nő vagyok,de totál elvesztem az önbizalmam.mi ez? Aszexuális? Vagy én arra is gondoltam,hogy bi vagy meleg(sokszok ő karol belém,és néha olyan nőies,bújik,mint egy gyerek,egyébként sokszor frusztralt is…Nem tudom….de amúgy ilyen “rutin” ember,és a szex is olyan,szerintetek mit tehetnék?



2022. márc. 7. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs boldogság, nincs jövő.
2022. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked gond, akkor igen gond.


Amúgy tényleg fura, nehezen hiszem hogy valóban annyi nője lett volna mint mondja. Férfiak ebben sokszor lódítanak.

2022. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem valami nagyon elvan csúszva a srácnál. Az biztos, hogy kamuzott a nőkről, nem volt ennek senkije sem. Az egyejszakast, szexkapcsolatot, hogyan kivitelezte...sehogy.

Valóban vagy aszex, vagy van benne egy tomeny homokossag, vagy biszexség. A legtöbb férfi akkor ébred rá amikor megtapasztalja, hogy mennyire alul marad úgymond egy nővel szemben.

Aggodnek a helyedben, ha a szex nem jó....az egész kapcsolat nem jó és nem is lesz jó.

2022. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt egy nővel nagyon sokáig együtt,de mégis 12 éves kapcsolat után,úgy néz ki,hogy semmit nem tud a kapcsolatokról…egyébként szerintem meg azért volt sok egyéjszakása,mert úgy a csajok nem untak rá,most 1-2szer elmegy az ágyban,meg hogy ugyanúgy csinálja….nem tudom.Sokszor azt akarja,hogy ott legyek mellette,bújik,nézzük a tv-t együtt és ennyi.Vagy valamikor a telefonján scrollingol,de tényleg semmi értelmes,csak 100 hírt elolvas,amikor ott vagyok mellette…Volt,hogy mondtuk,hogy nézzünk tv-t,közben megkívántam(kb a 3. szexünk volt) és mondta: nem úgy volt hogy tv-t nézünk? Akinek mondtam ezeket,fiúknak azt mondták:tuti homokos.Már most elbizonytalanodtam….lehet olyan meleg,aki soha nem csinalta,mert elnyomja magában?!
2022. márc. 7. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk 2éve nincs szex mert gyorsan elsülök, illetve bnom befelelt h majd talál olyat akinek meghízva is tetszik..33f
2022. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő sokáig bírja és elhízva sem vagyok.Nála valami más van,de az is lehet,hogy elijesztettem az elején.Amikor randiztunk mondtam neki,hogy én szeretem itt és ott,ő meg mondta,hogy ő konzervatív és fél,hogy nem tudja kielégíteni az igényeimet majd….
2022. márc. 7. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Végül beigazolodott a félelme. Az is lehet, hogy egyszerűen ő ilyen. Én is sokáig kerestem a hibát a barátnőmben, míg végül rajottem, hogy hiába keresem a szállkát a szemében, miközben az enyémben gerenda van.

Nem a párom a hibás, én sem vagyok, egyszerűen nem passzolunk. Én annyit tudok mondani még, hogy lelehet húzni 5-10 évet így a másik mellett, bele lehet savanyodni a kapcsolatba. De a mindennapos elégedetlenség előbb utóbb kikezdi mindkettőtök benső világát.

Szerintem nem jó megvaltoztatni a másikat, elkell fogadni ilyennek, persze könnyű mondani, én is minden nap zaklatom a párom, hogy nyelje le, de nem nyeli le.

Te is megsorozhatnad naponta ilyenekkel, hogy dugjon meg a parkban, vagy ha beéred annyival, hogy legyen kicsit spontanabb, legyen kicsit vadabb....de nem lesz.

Mit fogsz tenni?

2022. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy a fickód NEM JÓ az ágyban. Egy önző, önelégült kis pöts. A futó kalandok száma nem számít - semmit sem tanult belőle. Hiába csinált valaki már 50x palacsintát, ha nem tanul belőle és 51.-nek is elb.ssza. A futó kalandok száma az esetében csak annyit jelent, hogy tud csajozni, de nem azt hogy az ágyban is jó.

A 12 éves kapcsolatában meg "elég volt" az akkori párjának az amit kapott - vagy csak nem mondta meg neki hogy többre vágyik.

Ti szexuálisan nem illetek össze, a párod nem fejlődik mert nem is akar. Döntsd el, hogy te így akarsz-e életed végéig élni, boldog leszel-e a végén ha azt látod hogy csak ennyi "járt" az élettől? Szerintem tudod a választ...

2022. márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, alacsony libidó + uncsi szex.
2022. márc. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!