Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon megdugtam csak azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megdugtam csak azért mondta ezt?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, igazi kapcsolatnak nem nevezném egy buliban szedtem össze ahol leszopott. Érzelmi részről szinte semmit nem beszélünk meg, ha problémája van a másiknak abban sem segít (egyszóval ő engem totál leszar)



Aztán hétvégén elhoztam magamhoz és nagyon ideges volt, félt a szüleimtől is stb, ezért tekertem egy jointot amit elszívtam vele...


Nem tudom mi történt velem de úgy be indultam hogy szanaszét keféltem majd a végén leszopott és a cuccot is lenyalta rólam....ez volt életem legjobb szexe.


Másnap ezt mondta "változtak az érzéseim irántad" aztán adott egy csókot, de a probléma most jön, pár órával később tiszta depis lett, nem veszi fel a telefont, meg veszekedett velem utoljára...

Nem tudom mivan vele de most még szakítani akar.


Furcsa de kihasználva érzem magam férfiként. Normális hogy ezt érzem? 29f 32n


2022. márc. 8. 14:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
El felejtettem írni hogy szex közben rib.ncnak neveztem, és ezért is megvolt sértődve.
2022. márc. 8. 14:29
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Legalább egy jót dugtál, a nőt meg felejtsd el, már most fogyatékos.
2022. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pszichológus, de ha olyan felszabadultan szexeltetek, azelőtt pedig sosem csinált ilyesmit, akkor lehet, hogy szégyellte magát. Ráadásul én is szívtam már és utána elképzelhető a paranoia vagy a depresszió. (Főleg ha amúgy nem szabadna munka vagy ez az miatt)
2022. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

"szex közben rib.ncnak neveztem"

Ha ezek után még nem világos, akkor értelmi fogyatékos vagy.

2022. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a no fogyatekos, hanem te. Ribncnak neveztel volna, letepem a golyoid az biztos
2022. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

Egy idősebb elb.ott pitsától mégis mit vársz?

Ostoba vagy! Életed lejobb szexe... Legalább röhögtem rajtad egy jót!

2022. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#4

A kérdező annyi! Csak számokat, másokat írt!

Meg kitalált egy sztorit!

2022. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de ha enged lerbncoznál, álló farokkal hagynálak ott, az is fix.
2022. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
"Kihasználva érzed magad" jaj te szegény, mindjárt megsajnálunk 😂 Magyarán szeretnél többet a csajtól, de túl "bonyolult" neked - ez van. Kell "némi" érettség a szubmisszív nőkhöz, az meg nem egy joint.
2022. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
29évesen mamahotelben?
2022. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!