Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Webcam szexelést hogy kezditek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webcam szexelést hogy kezditek? És ha rendszeresen csináljátok, mitől lesz változatos?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és sajnos úgy alakult, hogy a párom, akivel nem régóta vagyunk együtt, hosszabb ideig nem tud hazajönni külföldről.

Egyik este közös masztizás lett a beszélgetésünk vége. Nem beszéltük meg előre. Mindkettőnknek új ez a dolog, de nagyon bejött és megbeszéltük, hogy lesz még ilyen alkalom. Én (nő vagyok) viszont szeretném ha változatossá tudnám tenni számára ezeket az alkalmakat. Aki esetleg már jártas ebben, kérem írja le, miket csinál, miket mond, mivel tüzeli fel a

párját? Esetleg erotikus tánc, vagy erotikus zenei aláfestés. Illetve miket mondtok nenki, hogy még jobban beinduljon?



#változatosság #Webcam szexelés
2022. márc. 9. 05:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!