Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elso szex utan kioffolt, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szex utan kioffolt, mert nem nyelem le. Szomorkodnom kene?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 11:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
24%

14-es, ha egyenes lett volna akkor le sem fekteti a nőt, hanem elengedi, mert nem illenek össze.

Nekem is volt, hogy a pasi közölte, hogy neki az alap.

Rendben ha alap, akkor a lábam közé sem mész...

2022. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%
Honnan kellett volna előre tudnia, hogy a csaj nem nyeli le? Ezt így van aki meg szokta beszélni szex előtt?
2022. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
És miért magától értetődő hogy lenyelem?
2022. márc. 9. 14:07
 24/32 anonim ***** válasza:

Miért lenne magától értetődő? De ugyanígy nem magától értetődő az sem, hogy nem nyeled le. A nők nagyrésze tapasztalataim szerint lenyeli amúgy, szóval nem olyan extra dolog ez.

De a szexben semmi nem magától értetődő. Azt nem értem, hogy mit vársz ettől a kérdéstől? Szidni kéne a faszit, hogy mekkora pöcs, hogy ezért dobott? Bocs de nem. Neki is ugyanúgy joga van a vágyaihoz, mint neked a határaidhoz. Sok férfinek fontos, hogy lenyelje a nő.

2022. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%
24: pontosan, ha a noknek lehetnek elvarasai, akkor a ferfiaknak is. aztan vagy egyezik, vagy nem
2022. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
93%

Miért a nőnek milyen elvárása van?

A legtöbb pasi már a nyalástól undorodik. De az elvárás hogy nekik nemcsak orál kell le is kell nyelni.

Utána puszi vagy csók? Szigorúan csak 15 perces fogmosás után.

2022. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
82%

Hagyjuk már ezt a lenyelni alap dumát..

Nem az. Normális emberek tiszteletben tartják a másik testét, és azt is, ha a másik fél valamit nem szeretne mert neki nem komfortos. Én se nyelem le, mert rosszul vagyok tőle órákig. Ez nem jelenti azt hogy ne adnék szívesen orált. Akinek ez kevés az így járt.

Én meg pl szeretem ha megaláznak szex közben, de ha ez egy férfinek nem fér bele, akkor nem erőszakolom rá magam.

2022. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

30 vagy és még nem keltél el... a nyelésnél többet is kéne villantanod!


Nekem is volt csajom aki jajj neee.... De, a torkába élveztem és ott örült magának hogy lenyelte és még az ízét sem érezte.

2022. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
51%

27: Normális kapcsolatban mindkét fél mindent megtesz a másikért! Senki nem szenved semmiben hiányt!

Te komolyan különlegesnek érzed magad mert szereted az alázást?😀 A nagy többség szereti.

2022. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy különlegesnek érzem magam? :) Csupán nem minden férfinak fért bele eddig az, hogy mondjuk megüssön, hiába kértem. És akkor értelemszerűen nem kezdem el erőltetni. Ugyan így az is elvárható, hogy ő se kezdje el azt erőltetni ami nekem nem fér bele, pl hogy lenyeljem a g*cit. Ennyi.
2022. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!