Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamar elélvez és utána nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elélvez és utána nem bír második menetet. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Volt már, ha olyanja volt akkor bírt több menetet is egy este alatt. De előfordul, hogy egyszer elélvez 2 lökés alatt és nem akar többet. Mit lehet ilyenkor tenni?
2022. márc. 9. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Attol fugg. Erez kesztetest arra hogy jobban kielegitsen? Ha nem, akkor uj fiu keresese a teendo
2022. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Tök mindegy mi a kérdés, felteszem az örök gyakoris klasszikust: miért vagy még vele?
2022. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne élvezzen el rendesen, csak ruined orgasm. Mikor érzi hogy 1-2 mp és el fog élvezni, akkor minden ingerlést hagyjatok abba. A sperma kifolyik de nem lesz igazi orgazmusa. Embertől függ h ez kellemes vagy épp kellemetlen érzés, viszont utána ugyanolyan felizgult marad, és hamar készen áll a 2. menetre. Viszont a 2. alkalommal már sokkal több idő amíg elélvez.
2022. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz csinálni, neki kellene megtanulni az önkontrollt. Ha bringatúrára hívsz valakit akkor sem tudsz vele elmenni ha nem tud kerékpározni.
2022. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer elég volt ilyen pasi. Hosszú idő kísérletezése volt, mire beláttam, hogy neki kellene össze szedni magát, én meg is szakadhatok, ez nem rajtam múlik. Már kikészített, hogy egyszer nem szexelünk egy jót, és kielégítetlen vagyok (orál ezt nem pótolja). Ott eldöntöttem, hogy saját magam elé nem helyezek mást, így elváltak útjaink.
2022. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne azonnal próbáljátok a második menetet. Várj vel fél órát, biztos jó lesz.
2022. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!