Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már kielégítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már kielégítő szexetek kisfarkú pasival?

Figyelt kérdés
12 cm körüli méret.

2022. márc. 9. 23:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudja használni akkor azzal is ki lehet elégíteni a lányt
2022. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
38%
Én tudok kielégíteni lányt nyelvvel, nem kell hozzá a farkam sem.
2022. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ekkora. Ma amikor lefeküdtem egy nővel, úgy húztam ki belőle hogy elájult a végére. Lehet méreteken izgulni, de a technikás mozgás és időzítés és odafigyelés amin minden múlik. Ha valaki nem jó ezekben, lehet bármekkora, nem fogja vele úgy élvezni senki, mint ha már megy.

Ez pedig gyakorlás, tanulás a hibákból és menni fog.

Persze ez energia igényes, ezért sokan a méreteik determinisztikus mivoltában nem fektetik be ezt a munkát.

2022. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
40%
Kb. 14 cm a szégyenem! Eddig kb. 65 nő lelte benne kedvét. Senki sem reklamált! Igaz csak azután szoktam elővenni ha szétnyalok-ujjazok valakit!
2022. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
73%
14 cm átlagos, nem kicsi.
2022. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
55%

Már megint a kisfarkú kampány...

Szánalmas. Mint a farkad.

20L

2022. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
2%
20L, vajon miképp szeretkezhet?
2022. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. De ha figyelt volna rám, akkor lehetett volna.
2022. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként az oké hogy a legtöbb nőnek nem a farokméret a legfontosabb. De aki irkálja, hogy senkinek nem volt panasza meg élvezték. El kell hogy keserítselek titeket, általában nem mondják meg a szemedbe, hogy ha kicsinek tartják, vagy a nagyobbat jobban szeretik. Ezt csak akkor teszik meg a nők, ha nagoyn berágnak, vagy gané módon bántál vele stb. DE ha valaki szeret, akkor nem mondja. Fordítsuk meg: ha pl. te nagy mell imádó vagy, de a csajod történetesen nem rendelkezik nagy kannákkal, akkor emgmondod neki hogy "hát szivem, amúgy lehetne nagyobb melled, a mostani kicsit kicsi, de semmi baj". Ugye hogy nem? Főleg, hogy ha amúgy jó vele és harmonikus a kapcsolat. Mert nyilván nem ez a legfontosabb a legtöbb embernek, de azért hát a angy attól még jobb - a nőknek is.
2022. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
56%

"Nekem ekkora. Ma amikor lefeküdtem egy nővel, úgy húztam ki belőle hogy elájult a végére. Lehet méreteken izgulni, de a technikás mozgás és időzítés és odafigyelés amin minden múlik. Ha valaki nem jó ezekben, lehet bármekkora, nem fogja vele úgy élvezni senki, mint ha már megy."

Nagy mérettel viszont megvan az az előny, hogy ha egyáltalán nem izgulsz a technikán és az időzítésen, pusztán csak benne vagy a hüvelyben (és teljesen kitöltöd, szinte szétfeszíted) majd egy kicsit finoman húzogatod ki-be, már azzal is hatalmas élvezetet tudsz okozni.

2022. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!