Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 hónapja vagyunk együtt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyunk együtt és alig szexelunk. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az elején is nehezen ment, mert amit ő csinál kezdeményezés, az semmi. És sokszor kínos is volt. Most pedig 2 hónap után talán heti egyszer szexelunk vagy még annyi se. En nagyon ritkán kezdeményezek mert úgy érzem nem vagyok neki elég jó... De azért szeretnék, mert úgy érzem hogy ennek így nem lesz jó vége. De egyszerűen nem tudom hogy kezdjek hozzá. Olyan gáznak érzem vagy hogy mondjam. Soha nem volt még olyan kapcsolatam hogy egy ferfinel nekem kell csak kezdeményezni. Szerintem ő azért nem csinálja mert várja hogy én kezdjem? Van ötletetek hogy csináljam hogy ne érezzem olyan gáznak vagy kinosnak?

2022. márc. 10. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyenjogúság van, megtehetsz bármit a kapcsolatodban. De egyébként ideális a partnered, biztosan?
2022. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá és beszéljétek meg
2022. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? 2022-ben miért érzed gáznak, hogy beszélj vele erről? Lehet, hogy van benne valami lelki gát, ami miatt nem akar, vagy nem mer kezdeményezni. Lehet, hogy tudsz rajta segíteni, vagy változtatni, de ehhez kommunikáció szükséges. Viszont az is lehet, hogy nem fog változni, mert alapból ilyen, és csak ennyire van szüksége, ezesetben viszont rossz partnert választottál, és váltani kell. De ez csak akkor derül ki, ha beszéltek róla!
2022. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem velem van baj. Nem tudom ki hozni belőle a férfit ilyen téren. Nekem kéne változtatni dolgokon. De amikor ott a pillanat akkor valahogy nem megy a kezdeményezés sem. Lehet lelkileg van ez a dolog?
2022. márc. 10. 08:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő 27 én 24
2022. márc. 10. 08:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a problémám. Ha te kezdeményezel, mindig szexeltek? Mert akkor mindössze annyi a gond, hogy valamiért ő nem mer, vagy kényelmes neki, hogy te kezdeményezel.

Nálunk sajnos az a gond, hogy sokszor hiába kezdeményezek, nem mondja ki, de érződik, hogy nem akarja, és szavak nélkül, de elutasít. Emiatt már én sem kezdeményezek, úgy érzem, nem kíván/nem szeret. Én próbáltam vele beszélni erről, nem igazán mutat hajlandóságot, na itt gondok vannak.

Te próbálták vele beszélni? Mit mondott? Másképp nem fog megoldódni, csak ha beszéltek róla. Vagy, mint nálam, akkor sem, de akkor legalább tudod, hogy nem érdemes próbálkozni.

2022. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kíván, ennyi! Lehet, hogy azért van még veled mert szeret, de ezek szerint szexuálisan egyáltalán nem vagy számára kívánatos. L
2022. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Egyenjogúság van ahogy fentebb már írták. Lehet hogy ő is tele van frusztrációkkal, és rosszul érzi magát h te nem kezdeményezel.


Hidd el, legtöbb férfi azonnal felizgul ha rámásznak!! Nem kell szégyenlősködni. Kapd elő a farkát bátran. Majd úgyis szól ha nem oké


De arra figyelj hogy tiszták legyetek mindketten (fürdés, fogmosás!)

2022. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, veled IS baj van, csak neked önértékelési problémáid vannak, ha magadban látod a hibát! Ha igazi férfi lenne, és nem tetszenél neki, vagy szexuálisan nem felelnél meg neki, már nem lenne veled. Nem csak mindig neked kell bizonyítani, vagy "előhozni belőle a férfit", hanem neki is illene néha férfiként viselkednie! De mondom: beszélnetek kell erről!


#6-os, téged meg pláne nem értelek meg... El is utasít, beszéltetek is róla, ennek ellenére sem hajlandó, te mégis kitartasz így mellette? Oké, lehetnek olyan tényezők, hogy muszáj maradni, ezt meg is értem, de akkor pl. azt is megbeszéltétek, hogy kereshetsz mondjuk "külsős segítséget"? Vagy hogy működik ez?

2022. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Oh baby' ha már most a kapcsolat elején sz.r a szex, ennyire nem találjátok meg a közös összhangot, hullámhosszt akkor most komolyan de mit vársz ettől a kapcsolattól??? Jön a jótündér suhint kettőt a varázspálcájával és hirtelen a pasid megváltozik?

Vagy kinyitod a szád és megbeszélitek, őszintén elmondod ami a csőröd piszkálja, vagy... tűrsz és hagyod hogy az önbecsülésed, önértékelésed rombolja egy gyengusz kapcsolat, vagy... legalább abban nagylány leszel hogy belásd ennek így semmi értelme.

2022. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!