Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold lennék vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold lennék vagy csak elkezdtem unatkozni? Nektek milyen tobbes tapasztalaitok, elmenyeitek vannak?

Figyelt kérdés
Mostansag arra verem ki,hogy elkepzelem a baratnom massal szexelni es ez felizgat..egy nagyobb farokkal rendelkezo kisportolt ferfival. Hogy a Gyakorlatban mennyire tetszene mar nem tudom, utana lehet nem tudnek ra ugy tekinteni. Lehet csak tanubizonysagot szeretnek,h nem elvezne jobban..ugyanakkor parcseres szexet is kiprobalnam vagy azt,hogy en szexelek mas nojevel. Szoval a forditott verzioja is izgat...de nem tudom eldonteni,h a valosagban mennyire elveznem vagy csak egyfajta plusz izgalomra vagyok es azthinnem ez az lenne. Aki probalt mar ilyesmit annak mik a tapasztalatai? Barmilyen felallasban,akar negativ vagy pozitiv elmenyek?
2022. márc. 11. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megöli a kapcsolatot. Kivéve ha amúgy is döglött és csak érdek kapcsolat.
2022. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, hatalmasat tudok élvezni, amikor erre gondolok
2022. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Más a fantázia és más a gyakorlat. Hidd el az is izgató látvány, mikor a tiédnél is kisebb farkúval csinálja.

Két dolog elképzelni és a valóságban megélni.

2022. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!