Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy meleg vagy bi srácot el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg vagy bi srácot el lehet csábítani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik. De annyit tudok róla,hogy vagy meleg vagy bi. El lehet csábítani őt nőként? Szokta lájkolgatni a képem
2022. márc. 12. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd, inkább ne próbáld. Tudom, hogy a nők sok mindenre képesek,hogy elérjék amit akarnak. De saját magaddal babrálsz ki,mert nem fog veled szexelni, melegként biztos nem. Talán , ha bi.


Én meleg vagyok, nálam is bepróbálkozott így kolléganő. Eredmény = meggyűlöltem és nem dolgoztam vele tovább.

2022. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor ,miért lájkol? Még úgy igazából nem ismerjük egymást
2022. márc. 12. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak ha bi.

Azért lájkol, mert tetszenek neki a képeid.

2022. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet. Mi egyszer a barátnőmmel (fiú/lány párként) megismerkedtünk egy fiatal homo fiúval. Elmondása szerint sosem volt lánnyal. A barátnőm megpróbálta elcsábítani, hogy próbálja ki, milyen nővel. Volt köztük 10 év (27 és 17).A fiú hallani sem akart róla.
2022. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
4: arra nem gondoltál, hogy a barátnőd nem jött be neki? :)
2022. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
El bizony, vannak jódolgok
2022. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És,hogy csináljam?
2022. márc. 12. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Pont ahogy egy heteroval csinálnád.
2022. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!