Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak van arra szüksége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak van arra szüksége hogy a hétkoznapokban is kívánják a párjukat napkozben, vagy teljesen elég helyben, amikor épp szex van?

Figyelt kérdés

En gyakorta alig tudom elvezni a szexet, de ha koncentrálok, azaz szex kozben bevillannak a képek a barátomról, amikor pl még nem kaptam meg, de izgatott, vagy amikor látom napkozben dolgozni hogy milyen helyes, vagy hogy pont az d.g éppen, akire annyira vágytam, valahogy ezek segitenek abban fejben, hogy ú de jo, élvezem vele, végre megkapom őt, végre nem formulárisan ücsörgünk csak valahol feszengve beszelgetve, hanem adja magát bennem van, belém/rám élvez, stb. Es nem vsak szemtol szemben beszélgetunk.

Es ő a "nagy, tetkos agressziv vadállat", végre kapom Őt.


Habár lehet ez nevetséges es csak en vagyok ilyen..egyszer.


Valamint a fő kérdésem:

bennem szerintem hetkoznaponként(azaz amikor nem meztelen vagy fehernemuben vagyok az ágyban) semmi szexis nincs, vagy semmi vonzo nincs, alapvetoen csendes szolid vagyok stb, egy kis "nyomi".

A barátomban gyakorta érzem hogy nem engem akar csak a szexet szimplan.

Illetve csak akkor akar engem ha epo a r.banc stylom látja mert epp otthon "q.rválkodom" neki ittasan vagy akármi 4 fal kozt.(máshol mások előtt nem is tudnék szexi csábito lenni, mert betegesen féltékeny, azaz akadályozna ebben)



Szoval a pasiknál az nem baj ha a nőjuk esetleg alapvetoen egy átlag vagy átlagalatti nyomi az eletben, és csak az ágyban nő, amugy meg csak szimpla ember?


Lehet ilyenre hosszu távot alapozni?



#nappal senki #ejszaka nő
2022. márc. 12. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő. Van, aki folyamatosan kívánja a barátnőjét és van, aki csak bizonyos helyzetekben. Na, a pasid a második kategóriának tűnik. Bár, kíváncsi lennék, hogy milyen az az éned, ami fehérneműben visszafogott.
2022. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én folyton kívánom
2022. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is folyton kívánom a barátnőmet és a szexet, ha vele vagyok. Ha nem vagyok vele akkor is sokszor eszembe jut, hogy jó lenne. Ő magát szintén nyominak tartja, mindenféle problémát lát a testével kapcsolatban... Igen, felment rá pár kiló, de hiába mondom neki, hogy még így sem kövér, csak egy kicsit vaskosabb itt-ott mint korábban.Fenekének például kimondottan jót tett, de közben ő meg kis feneket akkar. Agyrém. Rá is ment erre egyébként a szexuális életünk, de ez most mellékes. (Fogyáshoz lusta, de közben bírálja önmagát.) Engem nagyon beindított, ha kicsit ribiskedett az ágyban, de amikor nem csinálta ezt, akkor is kívántam.

Neki is voltak gondja a szex élvezetével. Abból kifolyólag, hogy nem érzi magát elég jó nőnek (pedig számomra az), másrészt a kapcsolatunk sem feltétlenül úgy alakult ahogy ő azt elképzelte és ezáltal némileg csalódott. Összedőlt benne az az elképzelt kép, amit megálmodott akkor amikor összejöttünk.

2022. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# millio minden jon belőlem ha hagyja(azaz 4 fal közt csak szinte mert máshol pasikra sem nézhetek)


Ilyan effekteket kap belolem amin sajat magam is elcsodálkozom miket kihoz.


Pl ha egymás elott ulunk bárpultszéken vagy ilyesmi es beszelgetunk iszogatunk olyan q.rvaság jon valahogy belolem amin en is kiakadok neha. Az ő hatása rám!

Legutobb pl.olyat csináltam hogy a labammal a székébe kapaszkodtam es hirtelen huztam magam kozel hozzá a székemmel egyutt, hogy megcsókoljam, de nem csókoltam meg, hanem csak nagyon nagyon kozel hajoltam hirtelen, mint aki vadul megcsókolná, de az utolso pillanatban fék, es irto kozel a szájához megálltam, enyhén száj nyitva, es cinkos mosoly, aztán félrenézek mintha nem is akarnám, meggondoltam magam, meg stb es kijon belole az, hogy már ő nem bir ellenállni, hogy nem adom magam, mégsem kap meg, de húzom nagyon.


Felébred benne vmi vadász folyton.


Na ez pl visszafogott énem. Adom is magam, hatással vagyok rá, ÉN irányítok, de nem én fogom őt ledominálni mégsem.



Azt is ugy imádom mikor ő meg "behódol"

Tényleg agressziv es domináns, es amikor látom hogy de ez az "izomtömeg", erő aki simán meg tudna ölni, leüvölteni, beszabályozni stb(amit azert gyakorol is rajtam:(), ehelyett finoman nyaldossa a p.ncim, ez a hatalmas ellentmondás is benne, engem nagyon el tud vinni.


Amikor egy domináns 100 kg feletti férfi a "labaim előtt térdel",vagy épp nekem sír könyörög térden, hogy ne hagyjam el, azokat a pillanatokat le is fotoznám.

És akkor konnyesenen megcsokolja a hasam mellem..


Na ilyesmik mennek hogy en alapvetoen kívánom őt magát.


De szerintem ő ezt nem kapja tőlem alapvetoen..

2022. márc. 12. 12:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Mekkora lett volna tenyleg ha hanyatt esek a székkel. 🤣Azt se gondoltam át csak igy jött magátol
2022. márc. 12. 12:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Csendes szolid nyomi a hetkoznaokban vagyok. Nem szex közben. Hanem alapvetoen.
2022. márc. 12. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Mellékesen jegyeznném meg a leírtak alapján pl.(Tényleg agressziv es domináns, es amikor látom hogy de ez az "izomtömeg", erő aki simán meg tudna ölni, leüvölteni, beszabályozni stb(amit azert gyakorol is rajtam), hogy szerintem játszik nálad valami amiről nem ártana beszélni egy pszchológussal. Én nem vagyok az, de láttam már ezt-azt. Elnyomva szeretsz lenni vagy valami hasonló. Lehet ott még más is akár, nem ismerlek. Neveletésed, múltad, gyerekkorod, szüleiddel való kapcsolatod, szúleid szerepei a családban, szexualitásod, egyebekről szerintem, ha teheted válts pár szót egy pszichológussal szerintem. Főleg, ha vannak bajok a kapcsolatban, az életed is rámehet. (Amikor egy domináns 100 kg feletti férfi a "labaim előtt térdel",vagy épp nekem sír könyörög térden, hogy ne hagyjam el, azokat a pillanatokat le is fotoznám.) És azt hiszem, hogy vannak...

Tipp.: Lehet, valóban csak egy szexuálisan kihasználó kapcsolat tárgya vagy, ahogy a kérdésben említetted, talán jól érzed, csak nem látod be. Az ilyen "domináns" (simán csak sérült) gyökerek meg elég hamar kiszúrják az ilyen nőket és ez a legjobb préda egy háztartási punci szerzéséhez. Ha ez így van, akkor neked fejlődni és gyógyulni kell, őt meg dobni. Más esetben ennek soha nem lesz vége te meg mindig csak ebben a szerepben leszel, más is ugyan így fog használni és pont olyan sérült talál be megint, mint a mostani.

Nem gondolnám, hogy normális az, hogy nem élvezed a szexet, csak akkor, ha különböző mantrákkal pszichésen átszellemülsz. Hány évesek vagytok?

2022. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!