Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha olyan sráccal, pasival lennétek, aki értelmes, érzelmes, intelligens, humoros helyes, jó testű, jól éreznétek magatokat vele, de aktusnál bestresszelne és lenne gondja a teljesítéssel?

Figyelt kérdés
Nem impotens lenne, de nem elég tartósan kemény a bestresszelés miatt.

2022. márc. 13. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Az attól függ, ha nem oldódna meg a probléma több alkalom után sem akkor szakítanek.
2022. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

pasim elején mindig bestresszelt hogy ha nem teljesít, otthagyom

feloldottam benne ezt a gátlást N

2022. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Adnék egy kis időt, aztán meglátjuk. Sajnos az én párom is ilyen, sík kompromisszumot igényel a dolog…:(
2022. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Pár alkalmat hagynék a dolgoknak, de azért orál addig is lehetne, abból is derülnek ki dolgok. Ha nem oldódik meg, akkor inkább nem erőltetném a kapcsolatot, a szex is fontos része az egésznek.
2022. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden stimmel kozottunk akkor varnek, hogy feloldodjon:) es megprobalnank kozosen kideriteni, hogy mibol eredhet ez a fajta stresszeles es megprobalnank egyutt megoldani
2022. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen filmet irtal le?
2022. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lazítsd el. Chilles masszász, mellé kivered. Vagy orozol neki. Finoman, stresszoldósan. Halk zene, citromfű illóolaj, ilyesmi. Chilles kényeztetést adj neki. Masszírozd a heréjét, a hasát, lazítsd el. Majd amikor kőkemény akkor ülj bele csak lazán, mozogj. És élveztesd el magadban chillesen, lazán.

Biztos stresszes a mindennapjaiban. A lazítást, ráhangolódást már elkezdheted egy pohár borral, simogatásokkal.

2022. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy nem áll föl neki. Csak tartson el és fizessen mindent. Akkor jó a löttyedt pöcs is. Feltalálták már a vibrit. 19 L
2022. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

#8

Szívesen megd.gnálak❤️

2022. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es dugd meg magad, nekem pénz kell.
2022. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!