Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszahozhatom valahogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahozhatom valahogy a vágyat,hogy kívánjon a férjem? Férfiak véleménye érdekel,mi az ami számukra vágykeltő

Figyelt kérdés
Valahogy mostanában nem igazán kíván engem és nem tudom mit vessek be. Nem akarom csesztetni, beszéltünk már róla de szerinte egyszerűen csak máshol jár az esze( költözés előtt vagyunk) elfoglalja a munka, a sok idegesség. Néha néha odacsiptem már neki,hogy a mi kapcsolatunk kezd végetérni a szex hiánya miatt. Szeretném ha újra nőnek látna,ha megkívánna, hogy amikor rám néz le akarjon velem feküdni. Ebben kérnék csak férfiaktól is segítséget. Adok magamra,csinos vagyok,sportolok,nem vagyok elhízva. Biztos, hogy nincs rajtam kívül senkije és nem csal meg,ez ezer százalék. Köszönöm szépen a válaszokat!

2022. márc. 13. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Menjél be egy szexboldba. Több tucat jó ötletet fogsz ott találni.

Kezdetnek szexi fehérnemű jó lenne. Ebben + köntösben várnád este.

2022. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kék ingesek- jól nősültem

Tessék beírni ezt googlèba és meghallgatni😁

2022. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

7 vagyok.

10 # Azért annyira nem vagyok hájas! Van rajtam felesleg, nem vagyok vékony 50 kiló.. De képzeld, a férjem így is kíván!

2022. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Ezt már buktad.
2022. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Mint ahogy az egyik előttem szóló írta. Szexshop. Cica ruha, nyitott szex harisnya. Vegyél egy tail plugot és gésa golyót. Kezd el otthon előtte, neki rib.nckodni. Tuti, hogy nem fogja magát türtőztetni! Álj elé és mond neki, hogy drágám le akarlak szopni mert inni akarom a spermád.
2022. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Én biztos nem alázkodnék meg semmiféle szexi cuccal… magamba fektetnék még jobban. Nagyon nagyon nő lennék kívül belül. Ez tetszeni fog más férfinak is, ami növeli az önbizalmad, megváltozik a kisugárzásod. Ha erre sem mozdul, akkor vagy csomagolnék neki, vagy szeretőt tartanék. Nekem nem férne bele a szex hiánya egy házasságba.
2022. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem bírtok magatokkal, ti nők. Minden csak a dugás.
2022. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem masztizz mikor tudol, annak érdekében hogy minél több olyan levegőben terjengő hormon szabaduljon fel benned, ami ellen mi mérfiaknak nincs más kiut miután kiszagoltuk, hogy lecsapjunk és adjunk az érzésnek.

2022. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!