Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg azt gondoljak arrol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg azt gondoljak arrol a norol,aki nem engedi a szajaba,hogy nem fogadja el a parjat es nem szereti?

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen ezt, illetve most egy tarsasagban felhozodott a kerdes es ott is ez volt a velemenye a tobbsegnek.

En nem engedem oda,mert oklendezem tole es hanyingerem is van utana egy jo ideig.

Ez van, nem kinzom magam vele es tudom,h nem fog megvaltozni.

Attol meg szeretem a parom es elfogadom ahogy van,nincs koze a kettonek egymashoz.

Vagy csak azert mondjak a pasik ezt,hatha igy ratudjak venni a noket?



2022. márc. 13. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
ha párod elfogadja, akkor mi a kérdés? ez kettőtökre tartozik
2022. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Biztos vannak, akik így gondolják de igen, az utolsó mondatod igaz a nagy részükre.
2022. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolom, hogy bármit rá kellene kényszeríteni bárkire, de igen, alap esetben ez az "elvárás". Mondjuk (szerintem) belém szorult annyi inteligencia, hogy előbb beszélünk a szexről a partneremmel. Megbeszélünk mindent. Ebben az esetben megkérdezem, hogy élvezhetek-e a szájába, stb... stb... Ha nem akkor nem.
2022. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Én nem ezt éreztem egy lánynál aki nem akarta (alapból nem szeretett szopni egyáltalán) de én ezt nem értettem meg, így kicsit azt hittem lenéz, vagy hogy nem szeret annyira...aztán valahogy rávettem hogy csinálja. Először és utoljára szopott le az a csaj :D mert utána szakítottunk (nem ez miatt) de nagyon jól csinálta. Egyébként nekem olyan csaj nem is nagyon kellene aki nem szopna le...azt érzem nem szeret.
2022. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csinálom szájjal azzal nincs baj, a végével van.
2022. márc. 13. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Valamennyire igen, de nyilván ha nem szereti akkor nem erősködünk.


(Amúgy én is nyalom őt amíg el nem élvez, a végén már folyik a számból minden is aztán mégse problémázok miatta)

2022. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nem gondolom így (bár nő vagyok, szóval nem tudom, számít-e). A spermának nem az a rendeltetése, hogy gusztusos legyen, hüvelybe szánta a természet, nem szájba, ennélfogva nincs semmi különös abban, ha valaki nem szereti kóstolgatni.
2022. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Van egyáltalán olyan nő a világon aki nem engedi? :O Nincs ettől jobb dolog a világon!
2022. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Én így hiszem, az a lány aki feltétel nélkül szeret az simán le is nyeli a spermát. Aki nem nyeli le az nem is szereti teljes tiszta szívéből a pasiját.
2022. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen kivagyok ha a csaj nyelvével izgat miközben ejakulálok.

Hihetetlen érzés. Nagyon hiányozna ha a párom nem lenne rá hajlandó :(

2022. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!