Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 éves nők szexuális vágya?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves nők szexuális vágya? Le van már csökkenve, vagy jobban kívánják mint valaha?

Figyelt kérdés
Van egy 50 éves nő ismerősöm aki minden bizonnyal 5 éve már valószínűleg nem szexelt. Férfiak mintha érdekelnék, de mégsem engedi annyira közel magahoz egyiket sem. 50 évesen kinek mi a tapasztalata a szexuális vággyal? Kívánják, nagyon kívánják vagy nem kívánják? Ha egy 50 évesnél aki kívánja, és bepróbálkozik nála egy huszonéves, akkor annak örülne, vagy nem?
2022. márc. 13. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kívánom.
2022. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én nagyon kívánom, az ember mellett van egy fiatal szeretőm.
2022. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon kívánják, tapasztalat!
2022. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Te ne próbálkozz nála, mert elég idétlen vagy.

Ha egy kicsit is olyan lennél akivel érdemes kezdeni, akkor nem itt kérdeznéd ezt meg hanem mennél és udvarolnál.

2022. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszolónak is van szeretője vagy bejáratott giggolója?
2022. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milfek...
2022. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írhatnak...
2022. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem voltak 50 éves nő barátnőim. Másként kívánják, mint egy húszonéves. Érezni lehet rajtuk azt, ha akarják és igenis, kitudják mutatni, lázba tudják hozzni a férfit. Nagy előnyük az, hogy fantasztikusan tudnak bánni a férfival az ágyban. Minden rezdülést éreznek és jól reagálnak. Hátránynak talán annyit, hogy nem olyan gyorsan szeretnék a következő menetet, mint egy húszonéves, illetve jobban megadják módját a helynek és az időnek is. Igénylik azt, ha foglalkozol velük, de meghálálják. Szerintem, ez a korosztály nagyon jó az ágyban.
2022. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Biztosan, dee....Igazából egy fiú jobban érzi mi kell egy fiúnak. off Kicsit eltévedtem bocs. Ja lehet szét búzázni.
2022. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy 50es szexpartnerem, mindig ő ír, hogy mikor megyek már. :)

26F

2022. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!