Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaki hetero férfiként, ha kipróbálta hogy fogdosott egy meleg fiút hogy bejön e neki?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy azért mert a férfiakkal könnyebb bánni mint a nőkkel, de azt mondta hogy nem jött be neki. Egy olyan pasi volt aki nyomult rám egyébként és ezeket mind elmondta.

A pasi fenekét fogdosta meg hogy kipróbálja hogy bejön e neki…

Sőt azt is tudom hogy volt már férfi ismerősével egyszerre nővel, többször is, aki viszont tuti biszex. Mármint a másik pasi. Nekem mar eleve ebbe gáz belegondolni, nem tudom milyen pasi akarna osztozkodni egy nőn.

Egyébként nem néz ki biszexnek, a hangja sem olyan, de ezt nem is lehet így megállapítani.

Ha valakiben ilyenek felmerülnek akkor már lehet valamilyen hajlama, nem?


2022. márc. 14. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

50/50%

De mit szeretnél tőle? Mert úgy néz ki hogy akarnál tőle valamit!

2022. márc. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmit… nagyon nem jött be, dr évekig jóban voltunk, illetve inkább csak hagytam hogy jöjjön utánam

Csak most hogy mar nem beszélünk gondoltam el hogy milyen undorító dolgokat mondott el nekem, hogy nőket is mire vett rá… a gyomrom felfordul kb.

2022. márc. 14. 05:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem heteró , vedd már tudomásul!!!
2022. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!