Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés fenekelve lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés fenekelve lenni?

Figyelt kérdés

Évek óta ngyon vágyom rá, és most van egy pasi, aki be el is fenekelne, de most, hogy így valós lett a dolog, most megijedtem.


Tudni szeretném, hogy mire számíthatok. Kézzel fenekelne, de erősen és hosszú ideig.


19/L



2022. márc. 14. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
fájó,csípő, de egyszerre élvezetes ha jól csinálja N
2022. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Kipróbálod, megtudod.

Ahogy az 1 írja.

2022. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Számomra nagyon jó volt. Izgató és egyben kicsit csípet is..

Próbáld ki ha ez a vágyad, és megtudod.

23l

2022. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Izgató érzés és fájdalmas egy idő után neked és a párod kezének is.

25L

2022. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon izgató tud lenni, ha jól csinálja a barátod. Kézzel, pálcával, ostorral.
2022. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne, ha elsőre óvatosabban, rövidebb ideig csinálná, aztán ha bejön, akkor legközelebb lehet erősebben és hosszabban is?

Érdemes megbeszélni egy menekülőszót, amit ha kimondasz, leáll.

Elég jól ismered a pasit? Megbízható? Nem érdemes rossz élménnyel kezdeni, inkább várd ki, amíg olyan partnered lesz, akire nyugodt szívvel bízhatod rá magad.

2022. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Menekülőszó mindenképp legyen. Illetve beszéljétek meg előre, hányat fogsz kapni, mert ha tudod, az is ad egy biztonságérzetet. Természetesen ha megbeszéltek mondjuk 15-öt, de te már a 7.-nél azt érzed, hogy nem akarod folytatni, közbeszólhatsz, és a pasinak kötelessége ezt tiszteletben tartani.


Maga az erős fenekelés nagyon-nagyon fáj, de ha erre izgulsz, akkor élvezettel is társul. Én szeretem ilyenkor az izgalmat, illetve büszke vagyok rá, hogy milyen jól bírom. Izgat a kiszolgáltatottság, DE közben biztonságban érzem magam, mert tudom, hogy ha le akarok állni, akkor ott van a menekülőszó.

2022. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha foglalkoztat a dolog biztosan nyitott vagy rà ès fog tetszeni csak èsszel! Csatlakoznèk az elöttem levőkhöz,menekülőszò, ès olyannak add a feneked aki vigyàz is ràd ;)
2022. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Rögtön az elején erősen kapom, pálcával. Akkor nagyon fáj, a harmadik 25-ös sorozattól kezd elzsibbadni, csak élvezem a hangot, ahogy a pálca pattan a meztelen bőrömön. Pár óra múlva elmúlik a zsibbadás, akkor megint rettentően fáj, ülni is alig bírok. Ekkor fogadom meg, hogy soha többet. Majd egy-másfél hónap múlva hívom a Tanárnőt, megyek egy újabb adagra. Nem lehet megunni!
2022. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 theradion ***** válasza:
90%
Nézd, azt íros, hogy évek óta vágysz rá. Persze, hogy amikor valós lesz, kissé ijesztő. A kérdés az, hogy bízol-e az illetőben? Legyen menekülőszó. Lehet, hogy első alkalommal hamarabb fogod kimondani, nem baj. Idővel mindketten ráéreztek, hogy hol vannak a határok. De egy biztos: ha ijedtségedben most kihátrálsz, egész életedben bánni fogod, megmaradsz a vágyak s a fantázia világában ezzel s mindig nyaggatni fog a "mi lett volna ha?". És ha utólag megint kéred, a párod már nem fog komolyan venni. Fogalmad sincs, milyen szerencsés vagy, hogy találtál valakit, aki hajlandó rá. Sok sikert kívánok hozzá, és azt, hogy ne legyen rossz élményed.
2022. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!