Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szereti a perverz szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti a perverz szexet? (Nők)

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
#10 na, akkor csak gyűlik a lista. Gondolom az anál még mehet es ettől vagy pervi
2022. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Olyan aranyos vagy ahogy próbálsz egy idegent meggyőzni arról, hogy milyen. :DD Hát ha a pisikakihányás a menő akkor vállalom hogy elavultak a nézeteim. A többiről úgysem tudlak itt meggyőzni. :)
2022. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
#12 Igazából nem zavar az sem ha valaki prűd, vagy hagyományos (bár Magyarországon téynleg túl sok van ilyenből), csak ne próbáld már meg úgy beállítani magad hogy te micsoda mocskos, perverz csaj vagy. Nem egy mondta már ezt nekem, aztán csak mosolygás lett a vége részemről...
2022. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy csalódtál, de nem mindenkiben fogsz, emiatt ne add fel. Nyilván neten senki nem tud bizonyítani. És nem is akar. Nekem mindegy, hogy mit hiszel.
2022. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
tudjuk, szereted a fojtogatós szexet, de lábbal kiverni már túl perverz XD
2022. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A pisi-kaki tényleg undorító! De könyörgöm, egy lábfétist hogy lehet ezekkel egy lapon említeni? Miért undorodnak a nők ettől ennyire?

Egy szép,ápolt női láb igenis izgató! Nem tudom miért olyan nagy bűn ez.

2022. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én úgy szeretem hogy egyszerre több sráccal UwU 17/L
2022. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!