Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, milyen tanacsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, milyen tanacsot adnatok a noknek ugy altalanossagban es az eddigi tapaaztalaitok alapjan, hogy tuti jo legyen a szex?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Használjon ékezeteket.
2022. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

engedje el magát és ne akarjon mindenáron megfelelni nekem

egyszerűen csak élvezze amit kap és amit ad az érintése, a csokot, engedje bele magát az érzésbe, ne zavarja h hájas, elmosódott a smink, elszakadt a bugyija és a többi hülyeséget, ne akarjon olyat amit nem kíván csak mert azt gondolja nekem jól esne, ne siessen, adjon időt magának és nekem is.


ne zavarja (engem sem zavar) ha nincs orgazmus, neki vagy nekem, a jó szex és a kielégülés nem ezen múlik!

2022. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A #2-esnél a pont ÉS figyeljen oda a partnerére, érezzen rá mi a másiknak a jó nem "tudom én mi kell a pasinak" fellengzős módon akarjon nekiesni (mindenki mást szeret). Pro tipp: kommunikáció, a vágyakról, fantáziákról és amiben egyezőség van azt valósítsátok meg.
2022. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

köszi 3as


a kommunikáció nálam annyira alap h már nem is említem meg :)


amúgy nincs tuti jó szex, egy nőt bármi kizökkenthet és akkor nem hogy jó de semmilyen szex sincsen ! :D

2022. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmi valaszokra gondoltam, meg esetleg lehetnek kifejezetten konkret momentumok is, pl. "szamomra az a legizgatobb/legjobb erzes, amokor..." Nyilvan ezek szubjektivebb.

Amugy sajnos nem fogok az elso kedveert sem ekezetet hasznalni, valamint tobb privat uzenetet sem szeretnek kapni.

2022. márc. 14. 19:57
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem az okoz jó érzést ha azt amit teszek az élvezi vagy amit velem tesz azt szívből vágyból adja. nincs olyan h ha így szop akkor az nekem mindig jó, tök mindegy a technika ha látom h élvezi. engem az izgat fel a legjobban


2/4 voltam

2022. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

-Ha nincs férfiként orgazmusom, attól nem dől össze a világ, lesz még rá elég alkalom bepótolni

-Ha éppen kinyalom, adja át magát az érzésnek, ne foglalkozzon semmivel, arra meg ne gondoljon, hogy "már biztosan unja, hiszen 10 perce csinálja"

-Ha már nyalás, nyugodtan mondja, ha időnként csak egy spontán nyalásra vágyik és másra nem. Időnként nekünk is tök kielégítő, ha csak leszopnak

-Ha a dugás részét többnyire keményebben szereti, mondja

-Nem, nem probléma, ha nem mélytorkozik, és az sem, ha nem nyeli le


Perpill ennyi ugrik be.

2022. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És miért nem használsz ékezeteket? A beszéded is ékezetek nélküli?
2022. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7: igen, ez nekem is nagy hibam, hogy azt gondolom, hogy biztosan unja "hiszem mar 10 perce csinalja"



8:Nem, termeszetesen nem ugy beszelek, ahogy irok. De ezzel a logikaval ha valaki roviditeseket hasznal mondjuk egy sms-ben akkor feltetlenul igy kell beszelnie eloben is?

Miert nem hasznalok ekezeteket?

Mert igy gyorsabb, ez egyertelmu. Amig nem serul az uzenet, vagyis megerted amit mondok, miert ne irhatnek igy? Nyilvan a szakdolgozatomat ekezettel fogom irni, de miert is ne irhatnek ekezetek nelkul a telefonomrol ki egy kerdest a gyakori kerdesek szexualitas rovataba? Sot, hogy tovabb menjek: az egyetemen, magyar szakon sem zavarja ez a tanaraimat, amikor csak egy gyors valasz e-mailt kuldenek ok is van, hogy ekezet nelkul irnak. Pedig ha valakik, akkor ok tudjak, hogy mi az a nyelvhelyesseg, nem?

[link] De tessek, itt van egy nyest cikk is, hogy biztosan megnyugodj, Kazinczy.

Egyebkent ha mar annyira kotekedni akartal volna emlithetted volna inlabb a felreuteseimet, na az tenyleg igenytelenne teszi a szoveget. Ha arra tettel volna megjegyzest, akkor meg igazat is adtam volna neked.

2022. márc. 14. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9 egyetemen téged magyar szakon már kipicsáztak volna főleg ha normális egyetem.


Cigó vagy igaz?

2022. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!