Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 éves feleség visszaszoktatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves feleség visszaszoktatása a szexre. Van-e valami tapasztalat a visszaszoktatásra ?

Figyelt kérdés
Általános és személyes problémám is, hogy a feleségem már alig akar szexelni, iszonyú erőfeszítést kell tennem érte, hiába mondtam neki, hogy potensebb vagyok, mint valaha, őt ez nem hatja meg. El akarom kerülni a barátnőzést, a kurvázást stb., megpróbálom rávenni a szexre újból, hát hónapok óta tart, tegnap este volt egy jó menet, de ez sajnos ritka, mint a fehér holló. Mondtam neki, hogy férfi vagyok és nekem 3 naponta kell a szex (persze gyakrabban is lehetne), de ezt nem érzi át, úgy van vele, hogy megvannak a gyerekek, mit akarok én még ennyit dugni. Volt valaki aki ilyen témában sikert ért el ? Persze nem akarom fenyegetni, hogy vagy ő dug velem, vagy valaki más, de mindenképp fogok, próbálok valami kedves tapintatos megoldást keresni. Közben meg évek óta szenvedek a szexhiánytól.

2022. márc. 15. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kell visszaszoktatni! Beszélgetni kell vele és kérni tőle, hogy mondja meg neki mi a jó, hogyan szeretné. Több testi kontaktus és nem a szexre gondolok. Simogatás, ölelés, puszi, csók. Éreztetni vele, hogy kívánod és akarod. A szavak lehet nem mondanak semmit, tettet mezejére kell lépni. El kell csábítani ismét!
2022. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 A kérdező kommentje:
1/1 Ezen dolgozom hónapok óta (miután pár éve alig szexel), most már volt egy jó kis tegnap este, elképesztő erőt viszek be a témába, remélem egyszer megint könnyebben fog menni. Próbálom elmagyarázni, hogy mi férfiak fiatalosabbak vagyunk, nekünk kell a szex egészségügyi okokból is stb. Jó lenne olyat hllani akinek ez a folyamat sikerült, de olyat is, akinek nem.
2022. márc. 15. 18:37
 3/114 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az 1es mondja. És próbáld megtudni tőle, hogy van-e valami, ami zavarja esetleg. Lehet, hogy saját magával nincs kibékülve, vagy a nedvesedéssel vannak gondjai, vagy fáradtabb, stresszes, stb. Akkor ezeket kell orvosolni. Tudod... a nőknél összetettebb ez a dolog, mint a férfiaknál.
2022. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
40%

Hagyd a francba

Órában egy 20-asért egy feszes 20-as csajt megkapsz

2022. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 A kérdező kommentje:
4/4 Tudom, de a feszes kis csajszival csak egy óráig lehetek, nem lesz sose a társam. Persze dugáshoz remek, viszont, ha van társad, jó ha dugsz vele is, mert akkor intimebb a viszony. Persze a kettő nem zárja ki egymást, de szerintem fontos, hogy legyen intim kapcsolat otthon(is), mert az javítja a kapcsolatot.
2022. márc. 15. 18:46
 6/114 anonim ***** válasza:
35%

Társ marad otthon, mint társ

Mellette egy fiatallal a testi örömöt éled

2022. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
71%
Tudod, ha a ketto nalad nem zarja ki egymast, akkor nem is baj, hogy nem akar szexelni veled. Szomoru, pedig az elejen oszinten normalis, kedves ferfinak tuntel a hozzaszolasaid alapjan. Azert remelem, hogy ha mar neked is szabad szerinted, akkor neki is bereltek valami dogos, fiatal sracot.
2022. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 anonim ***** válasza:
88%
Vigyél haza egy másik pasit, rögtön megjön a kedve.
2022. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 A kérdező kommentje:
7/7 Nincs barátnőm és nem is csajozok. Nem azért erőlködök, hogy erre kerüljön sor, de aki így csinálja, azt nem ítélem el. Remélem megfelelt a válasz. Itt a lényeg, hogy a társak között legyen intim viszony, mert a legszörnyűbb, hogy az sincsen, a csajozás még szóba sem került. Csajozni egyébként azért sem csajozok (nem is csajoztam), mert az szétrobbantaná a családot, hiszen egy szexpartner barátnő hamarosan többet fog akarni, mint a testi kapcsolatot. Viszont az sem megy, hogy egy feleség évekig kínozza a kanos férjét, ezt a nőknek kell megérteniük, hogy a férfinak a gyakori szex alap, az olyan, mint a nőknek az evés.
2022. márc. 15. 20:16
 10/114 A kérdező kommentje:
8/9 Majd felvetem neki, de valószínűleg hülyének fog nézni és megkérdezi, hogy impotens vagyok-e.
2022. márc. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!