Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom szerette volna már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerette volna már régtől análisan ki próbálni. Most lesz a szülinapja gondoltam bele megyek de nem tudom... Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
csináld báttya
2022. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha finoman csinálja, lassan, és sok sok sikosítóval, akkor minden különösebb gond nélkül ki fog derülni, hogy megy-e a dolog, avagy sem?


Sőt, a legjobb, ha a barátod csak odailleszti a fenekedhez a farkát, és te próbálod meg rátolni magadat a farkára, így a behatolás minden millimétere a te kontrollod alatt fogv állni :)

2022. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Az a tapasztalat, hogy aki olyat akar amit a párja nem szeret, az egy önző szemét. Aki meg egy ilyen kedvéért megy bele olyanba amit amúgy nem tenne, az egy szánalmas idióta. Szóval összeilletek, hajrá baszasd a segged..!!!

😄😄

2022. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha még barátod se próbálta, akkor ez lehet ritka rossz élmény is számodra, ha ilyen dúr bele verzió lesz.

Síkositó legyen. Te részedről egy anál plig talán

2022. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

"Az a tapasztalat, hogy aki olyat akar amit a párja nem szeret, az egy önző szemét"


VAGY szimplán eltérnek a vágyak. Miért vagyok önző, ha szeretem a csokifagyit, a párom viszont nem?


No logic.

2022. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
jó ötlet csak vigyázz ha rákap hamar kirak téged és elkezd pasizni
2022. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mért kezdene el pasizni? 😅
2022. márc. 16. 11:30
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
segglyuk miatt XD
2022. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Jól síkosítsd be a fenekét.

Óvatosan egy, aztán két ujjal tágítsd a popsilyukát, aztán kezdetnek valami kisebb méretű dildóval próbáld meg a behatolást. Ha ügyes vagy, hatalmasat fog spriccelni.

2022. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudnád pontositani? Neked akarja a végbeledbe tenni vagy neked kellene e végbelét valamivel kotrászni?
2022. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!