Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen volt a legvasta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt a legvastagabb?

Figyelt kérdés

A legvastagabb pénisz, amelyet élőben láttatok? Lehet becsülni is, ha épp nem mértétek le ;) Pl. ha megfogtátok, mennyire értétek át, vagy mennyi hiányzott ha rámarkoltatok?

Amikor meglátttátok mereven, mit szóltatok hozzá?

Mit csináltatok vele, meddig jutottatok el? Ha volt szex is, milyen volt, mennyire élveztétek?

Kb. milyen hossz tartozott hozzá?

Hány évesen történt?



2022. márc. 16. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A srác elmondása alapján kicsit több volt mint 5cm. Én nagyon meglepődtem amikor megláttam, hiszen ilyen vastagot még sosem láttam. Hosszúsága 15cm volt, teljesen átlagos. Persze volt szex is, nem ment először könnyen. Sem az orál, sem a hagyományos szex .

20eves voltam ekkor.

2022. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

#1

Az 5cm-es vastagság teljesen átlagos, nekem 5,5cm, de még egy lány sem mondta, hogy ilyen vastaggal még nem találkozott.

2022. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
6 és 6,5 cm volt a két legvastagabb.
2022. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Centimétert nem tudok , de kb olyan volt mint egy energia italos doboz. Valamivel kisebb.

Ő vele vesztettem el 17 évesen gondolhatod a fájdalmat. Akkor azt hittem ez az átlag vastagság , de nem így van. 25/L

2022. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Detto ilyen 5centi vastag. Előtte láttam fotón. De élőben pff elvarázsolt. Nem értem körbe kézzel, jó nagy is volt, nem csak vastag. Szopni is egy álom volt. Mikor elősször berakta, el sem hittem h milyen jó. Szerintem felakadtak a szemeim :D
2022. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!