Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban BP.-en a szex természe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban BP.-en a szex természetesebb?

Figyelt kérdés
Vidéken nem mernek még egy jót dugni sem az emberek!
2022. márc. 16. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez hülyeség
2022. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem látok összefüggést a kettő közt.
2022. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Budapesten legfeljebb a nagyképűség természetesebb... :)
2022. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Kis faluban "kibeszélik" még azt is akiről semmit sem tudnak. Nagyvárosban jobb a helyzet, de Bp. az Bp..
2022. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

" Vidéken nem mernek még egy jót dugni sem az emberek! "

Hát ez jó.

Még nem hallottam ilyen hülyeséget.

Kérdező , ezt magad hoztad össze vagy segítettek???

2022. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy egy nagyvárosban elő emberek mindig mindenben nyitottabbak és merészebbek mint vidéken, egyszerűen más a felfogás a kettő között
2022. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 16:30


Na igen,erről beszélek..

2022. márc. 16. 16:36
 8/10 manly ***** válasza:
2%
Bp romlott, buta tár.adalom.
2022. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Budapesti vagyok, pár évig éltem vidéken, kisvárosban. Nem mondanám, hogy a szex nem természetes itt vagy ott, viszont az ismerkedés, párkeresés nehézkesebb vidéken. Kevés a lehetőség, a hely, ahol ismerkedni lehet. A pletyka is hozzájárul a problémához. Aki barátkozik környezetében, azt elég sokan ismerik. Minél jobban, minél többen, annál nagyobb eséllyel beszélik ki. Miután postás kézbesítő lettem sokan ismertek, viszont a csajozás is könnyebb lett. Azt persze nem állítom, hogy akkoriban sok gyermek született a környékben, akik rám hasonlítottak. ;-) Ám határozottan megnőtt a randizásaim vagy épp az alkalmi partnereim száma. :-D

A közvetlen lakókörnyezetemben nem jártam senkivel, így elkerült a szomszédok pletykája. A járásvonalakon pedig igen diszkrét voltam. Randizni a közeli nagyvárosba jártunk, így kevésbé voltunk szem előtt a kisvárosban. Persze megesett, hogy többen láttak, megtudták, de nemigen zavart engem sem, a páromat vagy az ismerősöket sem. Egyetlen egy féltékenységi eset volt, de abból sem lett balhé. (egyik munkatársnőnek bejöttem, de nekem a barátnője tetszett és avval jöttem össze)


Szex szempontjából semmi érdemleges különbség nincs. Vidéken is, nagyvárosokban vagy a fővárosban egyaránt vannak jó és rossz szeretők.

50F

2022. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Vidéken is dugnak az emberek. Amiben más, hogy személytelenebb - az emberek a sokszor a szomszédjuk nevét sem tudják - így nem pletyiznek rögtön mindenkit ki. S ugyebár két millió ember van... ha lemész egy szórakozóhelyre ritkán látod kétszer ugyanazt az arcot.
2022. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!