Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon minden profi sportoló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon minden profi sportoló csajnak nagy csiklója van?

Figyelt kérdés
Köztudott ugye, hogy a sok tesztoszterontól a nők férfiasabbá válnak, és ehhez hozzátartozik az is, hogy a csiklójuk megnő. Voltak is régebben ezekkel viccek, hogy az NDK-s sportolónőknek már rendesen farkuk volt, mert agyondoppingolták őket. Manapság már tudom, hogy nem így megy, de azért még van dopping bőven, meg mindenféle csodaszereket vesznek, plusz a sok mozgás és sport is besegít. Van valakinek tapasztalata ezzel, egy ilyen csúcssportoló csajnak vajon nagy csiklója van?

2022. márc. 17. 10:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Attól hogy valaki sportoló, még nem biztos hogy szed tesztoszteront. Eleve a nőknél nem túl gyakori ez.
2022. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Kizárólag a tekejátékosoknak 😅

Elárulok valamit: a tesztoszterontól nem nő meg a csikló. Sőt a pélód sem fog, max. szőrösebb lesz de egy cm-t sem fog nőni.

2022. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Most kifejezetten az élsportolókról beszélek. Akkor nem tesztoszteron, hanem a különböző cuccoktól, amit szednek.
2022. márc. 17. 10:25
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

"Elárulok valamit: a tesztoszterontól nem nő meg a csikló."

rosszul tudod. megnő. ez egy jól ismert tény az orvostudományban.

2022. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem ettől függ viszont ettől függetlenül szeretem a nagy csiklót 😀
2022. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
#4 linkelj már be egy erre vonatkozó tudományos cikket (angol nyelvű is lehet) köszi :)
2022. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Pál te vagy az?
2022. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Fitness barátnőm volt régebben. Neki nagy csiklója volt, tudomásom szerint nem szedet testo-t, sem szteroidokat. Imádtam szopni neki, meg ő is imádta.
2022. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#6: nem én írtam ugyan, hogy bizonyított tény, de tessék, 20 másodperc gugli:


[link]


[link]


és van még vagy 1000

2022. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A hír igaz, a tesztótól nő a csikló.

Viszont ez nem igaz minden élsportoló nőre, erősen függ a sportágtól, az egyéni alkattól és számos más tényezőtől.

De az tény, hogy a tesztót, szteroidokat használók sportolóknál igen gyakori.

2022. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!