Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehetett a gond? Az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a gond? Az hogy szűz vagyok vagy az ő szerszáma nem bírja az óvszert?

Figyelt kérdés
A hétvégén próbálkoztunk szexelni a barátommal. Én még szűz vagyok és azon volt, hogy elvegye a szüzességem. Előre meg volt beszélve a dolog tehát egyikünknek sem volt váratlan. Elég szűk vagyok, így nehezen talált be a bejáratomba viszont próbálta ujjal tágítani. Mikor végre sikerült betalálni akkor a barátomnak nem állt rendesen a szerszáma. Mi arra tippelünk, hogy talán az óvszer miatt nem állt fel neki úgy, ahogy kellett volna. Az óvszer lehetett vajon a gond vagy az, hogy túl szűk vagyok?
2022. márc. 21. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, így együttesen. Kiegészíteném azzal, hogy ha másr akoncentrál, illetve görcsöl akkor nehéz fenntartani az izgalmi állapotot, ezért lankad. Hamar tud lankadni ha valami "bezavar".
2022. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
+1 az elsőnek, semmi köze az óvszerhez, ez fejben dőlt el.
2022. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Izgult azon, hogy épp elveszi a szüzességed.

Majd legközelebb ügyesebb lesz.

2022. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is lehetett akár az ok, de az esetek többségében nem ez a gond. Hanem hogy rástresszel fejben a dologra. A teljesítménykényszer a legnagyobb libidógyilkos. Tanács: NE erőltessétek, petting miazmás és nem kell előre deklarálni hogy márpedig most ma d.gni fogunk. Egyszerűen élvezzétek egymás társaságát, az erotikát.

Nem kell kétségbe esni ha elsőre nem klappol minden 100%-ra. Szeretitek egymást nem? Na akkor még lesz alkalmatok összecsiszolódni, összehangolódni.

2022. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem. És hogyan tudnék segíteni azon, hogy ellazuljon és ne izguljon?
2022. márc. 21. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk a gumi is libidogyilkos, meg az elore lebeszelt szex is. Az, hogy tul szuk vagy az semmikepp se nem hatrany. Amugy 1-2 pohar ital segithet az ellazulasban, de annal tobb ne legyen mert akkor meg azert nem fog felallni.
2022. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem volt, csak aggódott érted, és ez lelohasztja az ember fiát/lányát! /gyerekeket/ :)

#6 Inni a lánynak (is) kellene picit! Hogy ellazuljon.

Nyaljon el egy párszor előtte! Nem olyan sürgős ez!

2022. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs bajom a teljesítménykényszerrel és az előre lebeszélt dolgokkal.


Az ital az biztosan használ, de csak nagyon kevés kell. Tokaji késői szüretelésű furmintot tudom javasolni, ha az ára belefér nektek. Az jó édes és elég egy pohár.


Szerintem nehéz megmondani, hogy más mitől indul be. Bújj hozzá, simogasd, és mondd el neki, hogy szeretnéd, bármi is lesz. Talán az megnyugtatja.

2022. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szopjad még egy kicsit, nem fog utána lankadni.
2022. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Biztos a gumi is számít vmennyit, de az szerintem inkább fejben dől el... a teljesítménykényszer. Őszintén szólva lányként még az én libidómat is kinyírta volna, ha megbeszéltük volna, hogy akkor most ezmegezlesz, pont elég volt, hogy úgy is tudtuk/éreztük mindketten...

A #4-es válaszolóval egyetértek, nem kell erre ennyire rágörcsölni, majd megtörténik, ha kell. Amúgy neked egy (fél) pohár bor tényleg nem rossz ötlet, de többet ne, mert azért totál eltompulni se jó. (Egy korrektebb édes Tokaji tényleg jó! :3 )

2022. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!