Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők véleményére lennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők véleményére lennék kíváncsi. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel nagyon jóban vagyok. Mondhatni lelki társak vagyunk. Elég sok időt töltünk együtt. Ő hetero, én leszbikus, amit tud is rólam.


Ennek ellenére, tett olyan dolgokat amit én félreértettem.


Pl: comb simogatás, cukkolva harapdálás, ölelgetés, hosszas szemkontaktus, amit mosolyogva tör meg, néha miközben Ő fürdőt vesz, behív, hogy beszélgessünk. (Ő a kádban meztelenül, én a földön ülök és beszélgetünk.)


Nekem ez leszbikusként elég félreérthető dolgok.



Elkezdtem máshogy tekinteni rá. Elmondtam neki, de azt mondta, megbántottam ezzel és csalódott.



Szerintetek jogos volt a félreértésem? Vagy heterónál ez semleges, még ha tudja is hogy a másik fél leszbikus?



2022. márc. 22. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
jogos volt, fxsznak kell ilyeneket csinalnia.. nok….
2022. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Valoszinüleg az a kacérkodo tipus. Nem akar semmit, de élvezi ha mindenki öt akarja. Ha F lennél ugyanezt tenné.
2022. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Pedig a nők még szoktak wc-re is együtt menni .


Ez azért finomabb egy kicsit.

Annyi eszed lehetne ha ő nem leszbi, akkor nem beszélsz ilyet neki.

2022. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
99%

Bocsánat, hogy leszbikusként írok, de van tapasztalatom. Velem szinte az összes hetero barátnőm elkezdett flörtölni. Van ez a hülyeségük sajnos és ha komolyan vettem volna őket, én is nagyot szívtam volna. Szeretnek kacérkodni, tetszik nekik, ha nem csak férfiaknak tetszenek. Nálam volt olyan, hogy versengtek egymással, hogy vajon nekem melyikük tetszik jobban. Akadt olyan is, aki elkezdett érzelmeket táplálni irántam, de a legtöbb csak komolyabb cél nélküli flört, ego növelés nekik.

Nyugi, nem te értetted félre, szórakozott kicsit veled, a saját határait is feszegeti, de nem akar tőled semmit, viszont az ilyen nő arra is képes, hogy féltékeny legyen, ha párod lesz. Szintén tapasztalat.

2022. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi értelmes válaszokat! Ment a zöld pacsi.
2022. márc. 22. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezek annyira nem "durva" dolgok.

Nekem egy magát heterónak valló nő többször megpaskolta a popsim.Egyszer rá is csapott.Nem nevetett, és persze kettesben voltunk.Az egyik ölelkezésünk végén, amit én kezdeményeztem adott egy puszit a tarkómra, amikor szintén ketten voltunk.Nap végén elbúcsúzás előtt tikon megfogta pár másodpercre a kezem a pasija háta mögött szó szerint értve.Mégis mondja se nem biszex, se nem leszbikus, de, amikor elmondtam vonzódom hozzá, és megfogtam a kezét a vonaton, akkor 2 óráig fogtuk egymás kezét, ő sem engedte el.

Sokkal idősebb nálam.Én leszbikus vagyok.Amit elvileg csak a 2 órás kézfogós nap előtti nap tudott meg...

Kérdező, amit veled csinált az semmi.Elmegy baráti viccelődésnek, pláne, ha azonos korúak vagytok.Nálunk pl napi szinten volt hosszas ölelés.Bár tény, hogy én kezdeményeztem az öleléseket, de 95%-ban ő is visszaölelt.Sőt, egy idő után csak némán ölelt vissza és közben simogatta a fejem vagy a hátam, mikor hogy...

2022. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
*, amikor elmondtam vonzódom hozzá, és MÁSNAP megfogtam a kezét a vonaton, akkor 2 óráig fogtuk egymás kezét, ő sem engedte el.
2022. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ragadd meg a pillanatot és feküdj be mellé a kádba :)
2022. júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!