Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szívesen lefeküdnék egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen lefeküdnék egy férfival, akivel az egyetem alatt jóban voltunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval anno ő titokban szerelmes volt belém, csak nem lépett. Én meg utólag tudtam meg. Ráadásul meg is haragudott anno, amikor osszejottem massal. Kvázi az is lehet, hogy még mindig utal.

Én szívesen szexelnek vele, vajon lehet még esélyem?



2022. márc. 22. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Persze, most, hogy farokar van szukseged, tömesd be a lyukad vele, aztan jon jobb csakesz sé megint nagy ivbol szarni fogsz a fejére!
2022. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretnéd, vedd fel vele a kapcsolatot. Mi a legrosszabb ami történhet? Maximum nem ír vissza.
2022. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hogy utal. Próbálkozz nála nyugodtan.
2022. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van esélyed, elég sok is. Ha utálni is fog, de szexet kapni fogsz tőle, még vadabbat, mint gondolnád. Sokszor abba őrül bele az ember akit előtte utált...
2022. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerjük a pasit így lövésünk sincs. Írj rá, köszönj rá, beszélgessetek add jelét hogy dugni akarsz vele és meglátod mit reagál. Ezt előre senki meg nem jósolja. Ha nem teszed akkor sosem tudod meg.
2022. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs senkije, jó eséllyel kapni fog az alkalmon, hogy megdugjon.
2022. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaja, ha nincs nője, akkor tuti úgy meg fog döngetni, hogy a méhed zümmögni kezd...
2022. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasiknak a nagy százaléka biztos sexelne veled. Nagyon ösztön lények vagyunk. Írj rá azt kész
2022. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejon neked, fekudj le vele ! Ha lesz tovabb akkor ok, ha nem akkor vgolt egy jo kalandod...
2022. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!