Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor hogy is van ez? Egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hogy is van ez? Egy kis ideig keresgettünk szexpartnert a barátnőmmel. Párt, vagy férfit. Férfiban igazából a nagyobb méret volt az elsődleges szempont. Mivel talán 16 cm sem vagyok, ezért 18-19 volt az alsó minimum. Miért nem volt egy sem?

Figyelt kérdés
Voltak jelentkezők, akik18-21 centinek mondták magukat, meg olyan fotók jöttek, ami köszönőviszonyban sem volt az igazival. Régebben volt barátnőm, aki űzte is a szakmát, és azt mesélte, hogy 12-14 centi a férfiak 98 százaléka. De volt 8 centi is, meg persze 20 körüli is. Kb 2 évig dolgozott, de 10 férfi volt akinek 17 vagy nagyobb mérete volt. Hogyan jön össze azzal, hogy minden oldalon, minden pasinak 18 vagy afeletti van? Én elégedett vagyok a méretemmel mielőtt irigy kisfaszú lennék, csak érthetetlen számomra.

2022. márc. 23. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Itt jön ki az, hogy mindenki hazudik? Illetve a nők híresen rossz méretérzéke?
2022. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tenyleg nagy van találkoztam az oldalról eddig 2 párral ami tragédia volt részükről és pár csajjal ami szintén nagy részt olyan volt hogy hagyjuk de ől állítólag nagyot keresnek.....
2022. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Jól látod bro' a neten majd' mindenki legalább +2-3 cm-t hozzátesz a méretéhez. Pont ahogy a telt nők letagadnak legalább 5 kg-t (vagy többet), az alacsonyak meg a magasságukhoz hozzátesznek pár cm-t és így tovább.

A netről keresni párt, 3. játékost... csodálom a türelmeteket. Mi anno egyszer próbáltuk, 2 hét után feladtam annyi kamus és idióta jelentkezett be. Több száz (!) megkeresés után fennmaradt a listán 4-5 értelmesebbnek kinéző fickó (már ez is sziszifuszi meló volt, pedig a beömlő levéláradat 90%-a csuklóból törlés), hogy utána azok is ghostingoljanak meg átmenjenek hülyébe.

Menjetek le egy swingerbe, adott a hely, az idő, 100% kamumentes és ott nincs zsákbamacska azonnal látjátok a méretet. Ha nem tetszik akkor game over, átlibbentek a következő jelöltre - van jelentkező, ott helyben és azonnal mindenféle levelezgetés nélkül.

2022. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz én meleg vagyok ,de a barátom hasonlókat tapasztalt !

Nem tudta előre mekkora farkam van,mikor szembesült vele totàl lenyűgözte ,pedig nem óriási a 18 centijével...

2022. márc. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!