Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes pasik miért küldenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért küldenek a nemi szervükről fotót?

Figyelt kérdés

Gondolom mással is előfordult már, hogy hivatlanul kapott ilyet közösségi oldalon.


Én az ilyeneket azonnal tiltom.


Az egyik haveromat is nemrég tiltottam.


Én most szingli vagyok, de majd szeretnék kapcsolatot, ez a pasi ismerősöm mondta ő nem akar kapcsolatot hanem csak szex kapcsolatot.

Ez idáig rendben is volna, őszinte volt, értékeltem.

Normális esetben úgy lenne, én jobbra, ő balra.

Csetelgettünk (munkahelyről ismerjük egymást de nem kolléga), én semmi jelét nem mutattam érdeklődésnek (nem az esetem se külsőre se belsőre).

Mégis elkezdte küldözgetni a farkáról a képeket és meztelenül is, de főleg előbbit.

Többször megkértem, fejezze be, nem vagyok rá kíváncsi.

De csak azért is, és rengeteget, erőszakos módon.

Elvárta én is küldjek magamról.

De mire fel?? Miért küldjek?


Az oké lenne, hogy a párommal ezt csináljam, de egy idegennel vagy olyannal aki max. csak haver, még csak nem is közeli barát, és nem is tetszik (és ezt tudja) azzal miért kéne?

Mondtam neki hogy ez bizonyos helyzetekben normális lenne, de mi nem állunk semmilyen kapcsolatban és vevő se vagyok rá.

Erre azt írta ő lesz*rja, nem érdekli mi normális ezt őt izgatja őt nézem (holott nem, nem néztem őket).

Sőt engem okolt az én hibám küldözget mert besértődöm rajtuk, ha nem foglalkoznék vele nem küldene.

Ez nem egészen így volt, egy ideig nem szóltam érte semmit mégis küldött.

Egy idő után kezdett elegem lenni, hogy munkahelyen a telómat alig merem megnyitni emberek közt mert felugrik az üzenet tőle farok képekkel.


Meg is kérdezte nem hiányoztak-e? Válaszom: nem.


Kiosztottam párszor mennyire buta, bunkó, primitív ez a stílus és ez már zaklatás valamilyen szinten, az ilyeneket tiltani szoktam.

Írta ha egy csaj ilyet küldene neki ő nem tiltaná le hanem ő is küldene képeket.

Letolt engem én milyen smucig vagyok nem küldök magamról és miattam szenved nincs mire vernie.

Írtam nézegessen neten képeket nőkről rengeteg van.

Írta azokat nem ismeri engem igen.


Azóta kiderült volt egy másik csaj itt dolgozott (csak elment), neki is küldözgetett de az a csaj is küldözgetett magáról és párszor lefeküdtek.


Rebdben, ők ezt csinálták, belement az a csaj.


De ha én azt mondom nem akarom csinálni, megkérem szépen, utána nem szólok semmit, majd utána csúnyán szólok hogy ne küldjön, miért csinálja továbbra is??

Mint aki élvezi bosszanthat. Ezt írta is hogy vicces felhúzom magam és szerinte nevetnem kéne fotóin.

Lehet az én humorérzékemmel van baj, de én nem találtam annak.


Végleg tiltottam, elegem lett.


Abból is szidja nőket hogy mind aranyásó (nekem sose volt pénzes pasim).


Ja és nem fiatal, 47 éves. És nem, nem jó pasi, szerintem csúnya eléggé és morcos az arckifejezése örökké. Arra van elszállva fel vannak fújva izmai de nekem az se tetszik.

Érettebb viselkedést várnék tőle.


Hisz ha valaki normálisan szól nekem, légyszíves ezt meg azt ne csináld, akkor megértem és nem csinálom.


Szóval, nem értem, egyes pasik miért küldözgetnek magukról idegen csajoknak vagy akiket alig ismernek a farkukról képet? Miért jó ez? Valakinek bejön?

Nekem nem, visszataszítónak, tolakodónak találom. Ismerek jó pár csajt aki szintén nem értékeli.


Nem tartom magam prűdnek, a párjaimmal csináltam. De ott voltak érzelmek, vonzalom, kémia, tetszettünk egymásnak, flört megelőzte.


De ezzel a pasi ismerősömmel semmi ilyesmi nem volt, megmondtam neki nem akarok vele semmit.


28/N



2022. márc. 24. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

The wall is text.


Mellesleg nem tudom mi motiválja az izléstelenkedőket. Én csak akkor küldök ha kifejezetten kérik és ha BIZTOS h csaj az illető. Illetve nyilván kölcsönösségi alapon...

2022. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Én sosem küldtem kéretlenül ilyet. Szval nem tudom.

Annyi biztos, h nagyon izgató, ha egy nő küld intim fotót. Talán az a motiváció, h majd az illető viszonozza.

Nem tudom

2022. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Sok esetben látom , hogy igen előnytelen külsejü pasik töltögetik fel a pöcsfotókat. Nyilván csak a pöcsükről mert a testük eléggé gáz bár a pöcsük is véleményes a legtöbb esetben. Kéretlenül ilyeneket küldözgetni illetve bemutatkozáskor nem túl nagy intelligenciára vall szerintem. Ha már elindul szimpatikusak egymásnak a felek akkor már mehet az más.
2022. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert nincsenek más felmutatható érdemeik.
2022. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Uh, a helyedben egy hét után letiltottam volna. Sztem érdemes lenne elgondolkodni, miért foglalkoztál ennyit vkivel, aki ennyire nem jön be. Még most is annyira zavar a dolog, hogy egy kisregény írtál róla. Alacsony az önértékelésed?
2022. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2-es, pont ez az, tipikusan pasiként gondolkodsz. A pasik vizuális típusok, őket a látvány izgatja, akár csak egy fenék. Ők persze örülnek ilyen képeknek.

A nők nem ilyenek. Őket átlagban a szavak, érintések, csókok, érzelmek.

Az a pasi aki magáról küld ilyen képet, az nagyon magából indul ki.


Tőlünk nőktől pasik elvárják értsük meg őket, de ezzel szemben ők nem akarnak minket megérteni.


''Talán az a motiváció, h majd az illető viszonozza.'' Hülyeség ezt gondolni, mivel a legtöbb nőt ez taszítja ha nem olyantól kapja akit ismer és akihez vonzódik.

Főleg beleegyezés nélkül.


Egy pasi aki hivatlanul küld vagy olyannak aki iránta nem érdeklődik, nem jön be neki, nem is kérte attól hiába vár viszonzást.....


És ezt meg kellene előzze flört, kölcsönös érdeklődés, szex cset, stb. Ismerni is kell egymást valamilyen szinten (bizalom, tisztelet, érzelmek).

2022. márc. 24. 13:11
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Na ebben a kérdésben sem olvastam még ekkora regényt :DDD


Azért, mert más felmutatható anyagi vagy egszisztenciális érdemük ugyan lehet (4#), mégis valami furcsa fixáció révén ehhez az elemi szimbólumhoz nyúlnak vissza (a falloszkultusz jelentőségét ne becsüljük alá: gondolhatunk az etruszk sírokra vagy akár a görög vázaképekre) feltehetőleg azétz, mert egyéb érdemükben bizonytalanok.

2022. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
A nők nem, de meleg pasik annál inkább örülnek az ilyen fotóknak :D
2022. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5-ös, az az igazság, hogy már sokkal korábban le akartam tiltani, csak az a helyzet hogy egy helyen dolgozunk (nem egy részlegen és nem is mindig egy műszakban), olykor összefutunk a folyosón, beszélünk pár szót (ő írt rám elsőnek).


Én általában akikkel napi kapcsolatban vagyok, egy helyen lakunk, vagy szomszéd, lakótárs, vagy együtt dolgozunk, egy helyen, azokkal igyekszem jóban lenni.


Én nem akarok stresszt és feszültséget azokkal akikkel napi szinten érintkezek.


Türelmes is vagyok/voltam, gondoltam majd abba hagyja.


Van egy közös nőismerősünk, ott dolgozott (ő is elment), sokkal régebb óta ismeri.

Mikor beszéltem neki róla, ő nagyon védte, hogy igazából ő milyen jó ember, mély érzésű, de voltak csalódásai, azért ilyen, csak nehezen mutatja ki érzéseit, legyek vele megértő. És szerinte nagyon oda van értem.

Én nagyon nem ezt látom rajta.


Néha voltak vele jó beszélgetéseim.


De aztán már elegem lett egy bizonyos ponton és végleg tiltottam, ha összefutok vele kerülni fogom.


Azért írtam róla ennyit, hogy teljes legyen a kép.


Annyira nem tudom megérteni, mi motiválhatta, miért csinálta ezt akaratom ellenére és miért engem állított be rossznak, mire fel vannak elvárásai.


Reméltem valaki kielemzi nekem.

2022. márc. 24. 13:22
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
Ismerkednél, ha kisdobos becsületszavam adom, hogy nem küldök intim fotót? :)
2022. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!