Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen perverz üzeneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen perverz üzeneteket kaptál már itt privátban?

Figyelt kérdés
Kiakaszt, untat vagy szórakoztat?

2022. márc. 24. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Kéretlen farokképek.Olyan fétisekről szóló üzenetek amikről eddig még soha nem hallottam.

Szia! Megdugnálak-volt aki csak ennyit üzent.

Untatnak és szórakoztatnak egyszerre a tartalmuktól függően.

2022. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Untat, van akitől már megkaptam többször is ugyanazt a ctrl+c ctrl+v bemutatkozo uzenetet, meg hogy miket tenne velem.
2022. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Volt aki azt akarta, hogy autóval hajtsak át rajta. De egyébként nem emlékszem rájuk, annyira nem foglalkozom velük. Ez maradt úgy meg csak. Elolvasom, ha nem normális, törlöm, és felejtve is van. Nem szórakoztat, nem idegesít, semmi. Totál semleges. Jött, ment, mintha nem is kaptam volna.
2022. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ ki írja, ha váltottam vele már pár üzit és valamennyire szimpatikus, akkor izgi, ha perverz dolgokat ír, de nem mindenkitől jön be. Az pedig nagyon unalmas amikor valaki ugyan azt a bemutatkozó szöveget másolja be privi üzenetbe és ír rám minden válaszom után.

Kevés az olyan fiú itt akik tényleg értelmesek és bejön tőlük az izgatás, természetesen viszonzom nekik. :)

2022. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
#4! Hol vannak fotóid?
2022. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4 voltam. Úgy látom kitörölték a válaszom. Nem értem miért. Aki szimpi, szoktam küldeni fotót milyen vagyok. Persze jópár üzenet váltás után.
2022. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Kéretlen farokkélek, BDSM cuccok, hogy kipróbálnám -e, fizetős szexre kapható lennék -e és részt vennék az illetőv szadomazó játékokban? Valamint a kedvencem: egy jó pasinak mondható fazon szájába pisilésért könyörög. Egy bizonyos szintig szórakoztató akár, mert szeretek azért poént is kreálni az ilyen dolgokból. De!!!! Amikor a pasi olyan gyökér, buta, sötét, mint az éjszaka, az már kicsit nem hogy untat, de tiszta ciki..
2022. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A farokküldőket jelentsétek az oldal felügyelőinek és majd kihányják őket innen. Patkány dolog az biztos.
2022. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

8-as!

És te hanyadjára jöttél ide vissza?

2022. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Így elsőre még soha nem kaptam. Mikor még belemerültünk, akkor meg izgató, ha olyat ír, vagy én neki.

N

2022. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!