Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek van nagyobb igényre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van nagyobb igényre a szexre, a párodnak vagy neked?

Figyelt kérdés

Mostanában sok olyan kérdést olvastam itt az oldalon, ahol a nőnek sokkal nagyobb igénye van a szexre, mint a férfinak. Ez az én kapcsolatomban is így van. Tévhit lenne, hogy a férfiak libidója nagyobb, mint a nőké?

A te kapcsolatodban hogy van ez?


2022. márc. 25. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk kb ugyanaz.
2022. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem.

N39

2022. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, tévhit. Ezt addig gondolja így egy férfi, amíg nem találkozik olyan nővel akinek tényleg magas a libidója. Minden kapcsolatomban én kívantam többet... Mostani párommal kb azonosak az igények.
2022. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A nejemnek. Igaz én 10 évvel idősebb vagyok
2022. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem, kb a páromhoz képest háromszor négyszer több szex lenne jó.

F

2022. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nulla az igény mindkét fél részéről.
2022. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sokáig férjemnek volt nagyobb igénye, aztán néhány évre megfordult. Most pedig enyém picit vissza csökkent, övé picit ismét megnőtt, így nagyjából egyenlő.
2022. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem (voltak) nagyobbak az igényeim. Akár minden nap jöhet a szex. Exem megelégedett havi 2-3 alkalommal.

Ennek ellenére szerintem ez nem függ a nemektől. Van olyan barátnőm, akinek havi 1 is elég.

N

/privi nem kell/

2022. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Talán a páromnak kicsit több igénye van, de tartható, tehát kb ugyan annyi :D én vagyok a nő
2022. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én napokra akár kétszer, háromszor is igényelnem, sajnos a párom havonta, másfél havonta csak egyszer, nagyon max kétszer igényli.
2022. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!