Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet eldönteni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni egy idegen lánynál, hogy bejövök-e neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Pár napja összekerültem egy idegen lánnyal kettesbe kb. fél órára egy sílift kabinban, aztán elkezdtünk beszélgetni. Valaki azt mondta, ennyi idő alatt simán el lehet dönteni, hogy bejövök-e neki vagy nem.

Igazából én nekem csak annyi tűnt fel, hogy mikor beszéltem hozzá, akkor folyamatosan nézett a szemeimbe meg mosolygott meg bólogatott, de nem csak úgy simán, hanem tipikusan az a nézés volt, mintha már harapni akarná az ajkait. Meg amúgy ő is hozott fel témákat, tehát nem egyoldalú volt a beszélgetés.

Szerintetek?


2022. márc. 26. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igen lehet, hogy nem.

Én mindenkinek a szemébe nézek akivel beszélek, udvariasságból.

Ilyenkor más jelek is vannak, de ezeket akkor veszi észre az ember, ha ott van, ezt így a te tolmácsolásod alapján senki nem fogja tudni biztosan megmondani.

2022. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit mondott amikor a következö beszélgetésre tettél javaslatot?????
2022. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!