Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem a péniszem 14 hosszú és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a péniszem 14 hosszú és 4.5 cm vastag. Ekkora méret is okozhat jó érzés a lányoknak?

Figyelt kérdés

Még sosem szexeltem. Élvezni fogja ha lesz barátnőm, fog tőle nyögni, elélvezni?

Vagy ekkora csak akkor jó ha keményen csinálom, akkor fog belőle valamit érezni?


2022. márc. 27. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Bizonyára igen!

A csajok nem egyformák. Nem, még a hüvelyük sem~. Nyilván vannak akiknek a hosszabb sokkal jobb lenne, de biztos h a nők legalább felének elég a 14cm hossz is.

2022. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Te ne szexelj inkább ha ilyen kérdéseket teszel fel..

A méreted átlagos. Az hogy élvezni fogja egy lány a szexet veled az csak tőled függ nem a farkadtól. Elélvezni meg keves nő tud hüvelyi úton. A kemény szexet meg nem mindenki szereti. Ha az ujjunkat megérezzük akkor a te farkad is érezni fogják.

2022. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Elélvezni meg keves nő tud hüvelyi úton"


Úgy kellett volna fogalmazni, hogy kevés nő él át életében hüvelyi orgazmust aktus során. Ezt még el tudom képzelni igaznak.


Csak hogy értsd a különbséget , hozok egy példát, 2 mondattal. Mindkét mondat hasonló jelentéssel bír, ha csak felszínesen értelmezed azt mondod majd nincs eltérés közöttük.


1) Nagyon kevés etióp képes elhízni.

2) Az etiópok között nagyon kevés az elhízott.


Remélem értitek mire célzok. Saját pozitív tapasztalataim miatt nem értek egyet az általam imént (szó szerint) idézett állítással. 😎

2022. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem, a nőknek az kell hogy 35 centi legyen, olyan vastag mint egy tűzcsap és 2 óráig dugjad egy légkalapács tempójában -.-

Hihetetlen b@szki hogy ennyire nincs szexuális kultúrája az embereknek hogy minden nap sikerül kiírni ugyanazt a kérdést 1-2 centi eltéréssel

2022. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es! Ha konstruktívan nem tudsz hozzászólni, akkor légyszi ne is írj semmit.


Van elég bizonytalanság itt sokakban a testük miatt. Nem kell, hogy még a szellemi adottságaikkal kapcsolatban is diszharmóniát kelts bennük. Szerintem teljesen korrekt volt a kérdés és a megfogalmazása is.


Engem is zavar a sok péniszes kérdés. Külön kategória kéne.

2022. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Helló. Egy ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt, ha tudod mit, hogy kell csinálni. Egy ujj meg nincs 14 centi és 4.5 vastag. Ha tudod használni, tudod mit hol kell keresni és figyelsz a nőre, nem csak magadra, akkor tudsz szép élményeket okozni, bőven. Amúgy, meg ez a méret, átlagos. Ami azt jelenti, hogy a legtöbb férfinak..ekkora vagy itt körül van. ( 14-15-16 cm)

Inkább a nőkkel foglalkozz, ne a farkaddal.:D 24f

2022. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fogja. Bele se kezdj!
2022. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os igazat beszél, mert le az ujjad mekkora a lányok újjá ekkora se szokott lenni mégis csúcsra viszik magukat. Van előnye a méretednek, mert többet tudsz szexelni ,nekem nagyobb van, volt hogy a prosti se akarta vállalni ,átlag csajok bepróbálják de elég kellemetlen mikor abba kell hagyni és inkább csak kiveri..
2022. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Lányok csúcsra viszik magukat a kicsi ujukkal, de

1) az sokkal fürgébb és ügyesebb

2) többségnek csak csikloorgazmusa van maszturbáláskor

2022. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd a közösülés uán kérdezd meg tölük: angyalom, minden rendben volt ? Szeretnéd, ha másképp lenne ?
2022. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!