Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 29 éves nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 29 éves nőként egy 22 éves fiúval akarok lefeküdni?

Figyelt kérdés
2 éve ért véget egy komoly kapcsolatom és azóta sok jelentkező van, főleg 30 körüliek, akik komoly kapcsolatot szeretnének, de megismertem egy 22 éves srácot, aki szexuálisan teljesen beindít. Tehát olyan, akivel ha találkozom, megremeg a lábam és gyakan fantáziálok is róla. Ő ugyanígy van velem elmondása alapján. De tudom, hogy nem lenne belőle semmi komoly, ezért sem vagyok biztos a dologban. Ti mit tennétek a helyemben?
2022. márc. 27. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a vonzalom és nincs senkitek akkor miért ne.. felnőtt emberek vagytok.
2022. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

7 év korkülömbség nem sok.:) 24f

2022. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Szexeljetek amikor csak megtehetitek!
2022. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális! Te is megteheted nőként amit a pasik, hogy tőled fiatalabb legyen a partnered!
2022. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Már egy éve ismerem, egyszerűen nagyon beindít és nem sok pasival vagyok így. Benne megvan a vagány fenegyerek és a kisfiús báj is. Neki is nagyon bejövök. Végülis igazatok van, le kéne sz.rnom a korkülönbséget.
2022. márc. 27. 18:11
 6/21 anonim ***** válasza:
💩💩💩-d le ja!
2022. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy ha ennyi volt, akkor neki menő lesz, hogy megdugott egy közel 30 éves nőt, neked meg ciki lesz, hogy a helyzet.
2022. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
8: Hát leírtam, hogy valszeg nem ő lesz a férjem:D De ez benne van a pakliban azzal is, aki velem korú, csak azok között nincs is olyan jelenleg, aki annyira beindítana.
2022. márc. 27. 18:29
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Mivel csak fizikai vonzalom megütheted a bokádat :)


Hagyd, ha ösztön alapon fut a vonzalom felé.


Én pl tesóm egyik barátjával vagyok hasonló helyzetben (korban 10 év különbséggel), ám több okból is nemet mondok:

- tudom, hogy csak kémia szórakozik/ösztön alapú

- én csak párkapcsolaton belül huncutkodom, mert van tartásom, önbecsülésem

- házi nyúlra nem lövünk

+ tudom, hogy jó srác, de még kell neki idő, tapasztalat az életben.

(Magamból is kiindulva a 20-26 év közötti évek alatt rengeteget fejlődtem, személyiségem letisztultabb lett.)


Arcra és mentalitásra is az esetem az illető és kedves, törődő, hűséges típus,... ha az élet úgy hozza, akkor a jövőben összejövünk vagy sem.

Jelenleg viszont káosz lenne "fejest ugrani".


Mivel jóval fiatalabbnak látszom sokszor megesett, hogy tesómék kis körébe érkező új személyt sokként éri a korom, ám tesóm szeret trollkodni és bejátsza "szerinted hány éves a tesóm?" kérdést.

2022. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, én is így gondolkodom alapból, de azért is vagyok bajban, mert nem annyira ösztön alapú, tehát nagyon jókat beszélgetünk és úgy en block vonzódom hozzá. Tudom, hogy ha lefeküdnénk, az nem csak egy numera lenne, hanem jól ellennénk. Csak hát épp azért, mert az élete elején tart, nem hiszem, hogy lehetne belőle kapcsolat, úgyhogy lehet a laza kapcsi sem jó ötlet.
2022. márc. 27. 18:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!