Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk vmi ötlet hogy lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vmi ötlet hogy lehetne átugrani a randiknak azon részét, mikor a csaj mesél magáról? Van vmi praktika? Hívjam buliba első randira és az alkohol miatt lehet egyből szex?

Figyelt kérdés
A lányok lelkizései nem érdekelnek, mint ahogy egyik pasit sem. Mikor beszélnek akkor már arra gondolok, hogy de jól meg fogom k*rni.
2022. márc. 27. 22:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tudod átugrani hogy el se mész a randira. Szrxre meg keress prostit.
2022. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%

Én férfi vagyok és érdekel amikor a csaj mesél magáról, mert nekem nem csak 1 (vagyis 3) lyuk kell, hanem izgasson az egész személyisége, az egész lénye.


Ha csak dugni akarsz, akkor olyat keress aki nem beszélgetni akar, hanem dugni, sok ilyen van.

2022. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
De jól fog veled járni a barátnőd...ja, nem
2022. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek. Azért még fel tudok szedni nőket, nem vagyok prostikra szorulva. Na mindegy, majd elkalandozok közben.
2022. márc. 27. 22:11
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

"A lányok lelkizései nem érdekelnek, mint ahogy egyik pasit sem."

milyen kényelmes ezt gondolni.

2022. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Műszaki egyetemre járok, meg focizok is. Hidd el van elég haverom, úgyhogy tudom mi az igazság.
2022. márc. 27. 22:13
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez nem kell barátnő. Legyen gerinced, és vállald, hogy nem komolyat keresel, hanem szexkapcsolatot. Nem kell randizni, meg hitetgetni.
2022. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy 7-es írta.


Megmondod az elején "tudod ki kíváncsi rád, kisanyám? én biztos nem. hozzád megyünk vagy hozzám?". És kész. Ennyi.

2022. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na jah, csak a való életben ez nem így működik. Olyan csaj nem kell, aki mindenkivel lefekszik.
2022. márc. 27. 22:25
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Pedig pont olyant érdemelsz.
2022. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!