Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pocakos férfiak is bírják azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakos férfiak is bírják azt az igazi kemény szexet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival. Nem kövér de van azért hasa. Nem voltam még ilyen férfival eddig mind átlagos vagy sportos alkat volt. De benne valami megfogott.

Szeretem az igazi kemény szexet amikor érzem hogy jól megvagyok dugva. Félek attól hogy nem fogja bírni.


2022. márc. 28. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Páromon van pár kiló plusz, minimális pocakkal (185 centihez 95 kiló) de ettől függetlenül van egy tartása, sokat jár futni, aktív. Semmi gond a szexel, az állóképességével. Egy lusta, tohonya, sörhasas pasi, aki max a hűtő és a kanapé között mozog, attól ne várj sokat. Odaférni is nehezebb, és nem is tudja tartani az iramot.
2022. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Én is férfi vagyok de a pocak szerintem hatalmas gáz, igénytelenség netovábbja. Negyven felett is vagyok annyira igényes magamra, hogy ne legyen pocakom persze ehhez tenni is kell. Nincs igénytelen zabálás viszont edzés annál több. Szerintem egy puding pasastól ne sok jóra számíts legalábbis szerintem. Hájas gusztustalan testtel biztos, hogy oda mennék egy nőhöz sem. igaz így sem szexeltem már évek óta. :(
2022. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Sikerült levonod a tanulságot kedves kérdező?
2022. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen bírják. Ember függő ugyan úgy mint bárkinél. Attól hogy vékony nem biztos hogy jó a fizikuma.

Kérdés mennyi zsír nem akadályozza egyik vagy másik felet.

Voltam nagy darab, nem okozott gondot, voltam nagy darab nőkkel, a nagyon nagy darab nőkkel voltak gondok.

Voltam vékony nőkkel. Ott fizikailag nyilván könnyű volt odaférni.

Az a helyzet hogy nekem a töltött galamb nők jönnek be nagyon... Tehát a nőies, formás, nem atom feszes nők. Kinek mi :)

2022. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13%
Sportos pasi után nagy visszalépés lesz egy pocakos , igénytelen , izzadós pasas. Nem fogja bírni, izzadni és lihegni fog. Keress inkább valami igényes, sportos srácot ezrével találsz.
2022. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Bírják, igen. :D
2022. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Én dagadt informatikus vagyok. 185 cm/ 100 kg. Rohadt sokat keresek, sose volt bajom a nőkkel. Ők szoktak meglovagolni, vagy lecummantani. Ne stresszelj rá, látod itt van aki sportosan se szexelt már régóta. Engem tegnap csapolt le az élettársam.
2022. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!