Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 25 éves korotokig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 25 éves korotokig hány férfival szexeltetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy másokhoz képest mennyire vagyok lemaradva, így 24 évesen… Tudom, nem másokhoz kell hasonlítgatnom magam, és nem is az a cél, hogy minél több emberrel legyek… Csak sajnos már magam is úgy érzem, hogy sok mindenből kimaradtam, mert csak 2 emberrel voltam együtt és 2 kezemen meg tudom számolni, hányszor szexeltem… Rajtuk kívül 3 emberrel volt orál, és az sem sokszor. Hiányzik a testiség, más érintése, és most lehetne valakivel szexkapcsolat (egyikünk se szeretne többet).

Emiatt kérdezem. Köszönöm a válaszotokat! :)


2022. márc. 29. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy nincs értelme a kérdésnek akkor miért kérdezed? Ne feledd a mondást: nem az számít, hogy hány szeretőd volt az életedben hanem hogy mennyi élet volt a szeretőidben :) Van aki "csak" egy pasival volt, de tőle mindent is megkap, más meg 50-nel, de nem volt köztük egy épkézláb sem.
2022. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevésnek érzed akkor tegyél ellene, hogy több legyen ;) Nőként könnyű dolgod van :D
2022. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
3 pasival voltam és 24 vagyok. Kevésnek érzem persze, de nem szeretnék alkalmizgatni.
2022. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem verseny, kislány! Mégis mitől lennél több, ha már 8 partnered lett volna?

Elárulom: a férfiak nem örülnek, ha a partnerüket már mindenki felpróbálta. 24 évesen teljesen normális a két partner, az is, hogy nem sokszor szexeltél, bár ennél azért kérdés, hogy mikor kezdted, mert húszonéves korban azért ha megvan a megfelelő partner, akkor az a jellemző, hogy heti 4-5 szex van, sőt akár napi többször is.


De nem vagy lemaradva. Én pl. 24 évesen vesztettem el a szüzességemet. Szóval ne hasonlítsd magad másokhoz és ne az legyen a mérce, hogy hány partnered volt.


Mellesleg, ha egy lány 24 évesen már 10-12 partneren túl van, azt a férfiak nagy része örömlánynak fogja elkönyvelni.

2022. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
kettő volt csak,egyik az megcsalt azért váltunk szét.Ja és volt egy lány is.
2022. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"2 kezemen meg tudom számolni, hányszor szexeltem"

Tehát maximum 1023 alkalommal. Az azért nem olyan kevés. :D

2022. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8
2022. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

25 éves koromban jött a 6.

Az 5-ből 1 rendes kapcsolat, 1 pedig több évig szerető. A masik 3 csak egész rövid volt.


De nem vagy lemaradva. Én meg ezt soknak éreztem.

2022. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha 2 emberrel összesen 10 szex sem volt, akkor inkább párkapcsolatban kellene gondolkodnod. 24 évesen ideje lenne az elsőt összehozni.
2022. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

3


Mar 29 vagyok es most van a 4. :) De o a mostani baratom.

2022. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!