Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek a szextől férfikén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szextől férfiként?(már férfinak sem merem nevezni magam). Lányok tanácsa ,véleménye érdekelne inkább.

Figyelt kérdés
19éves fiatalember vagyok és valamiért tartok a szextől.Igazából ilyen "teljesiítmény kényszert" érzek vagyis valami hasonlót. Voltam már lánnyal, volt akivel hamar elmentem és nem volt probléma mert nyomtunk utána több menetet melyben a csaj többször is csúcsra jutott. Misszionárius póz nem jött össze régebb és azóta hanyagoltam . Szégyenlős vagyok, félek,hogy hamar elmegyek meg ciki,hogy nem megy a misszionárius póz nekem.Most lett csajom, már petting volt nem is egyszer(nem lett befejezve soha) de már itt lenne az ideje az eggyüttlétnek . Rajta nem múlik, de en izgulok ezekért a dolgokért. Hogy tudnám legyőzni ezt? Tudom,hogy az elso sosem valami fényes, de valahogy jo lenne túl lenni rajta, aztán hatha ossze csiszolodnánk. Régebb is szégyenlős voltam de valahogy összejött ha nem is tartott sokat a dolog,meg néha kicsi magabiztosságot is ad visszagondolva,hogy volt lány aki többször elment, de mi van ha mar nem úgy jon ossze?

#szex #félelem #Teljesitménykényszer
2022. márc. 29. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Lány akkor tud neked segítséget nyújtani ha történetesen pszichológus a foglalkozása. A tudat alatti szorongásaid szakember tudja megszüntetni. Főleg hogy a leírásod alapján (elvileg) bőven értek pozitív visszacsatolások, amiknek a mindenkiben meglévő kezdeti stresszt, izgatottságot meg kellene szüntetnie.
2022. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szorongással és önértékelési zavarral küzdesz, pszichológus tud segíteni
2022. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Így van, free punci ott van és egy balfasz vagyok de komolyan. De talán azért mert azt akarom,hogy nekik legyen jó. Más pasik maguknak valók és nem érdeklik,hogy a lányoknak milyen érzés.
2022. márc. 29. 16:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen pszichológus van online?
2022. márc. 29. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
#5 igen van olyan pszichológus aki on-line (Skype, Zoom stb.) is tart konzultációt. Mindazonáltal a személyesebb terápia jobb (jobban látja a terap a páciens érzelmi reakcióit, illetve számos terápiás eszköz nem használható online formában).
2022. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy ugyan ilyen ferfiről kérdés, ez ilyen gyakori lett?


Azt nem értem, ha már volt jó, akkor miért félsz? Hisz fizikailag nincs veled semmi baj.

Ne teljesiteni akarj, hanem csak élvezd, miközben a partneredre is figyelsz. Ez nem egy vizsga, nem kell semmit bizonyítani, csak jol kell magatokat érezni. Es ahogy irtad, máskor is ha gyorsan elmentél, akkor sebaj, nyomtatok még pár menetet, es ez a lánynak is teljesen jó volt


De mivel mindezek ellenere ennyire szorongsz, lehet tényleg fel kéne keresned egy sima, vagy szexuálpszichológust.

2022. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszadó. Ez így jól esett,kicsit jobb kedvem lett. Gondolkodom,hogy ezt így mondjam el a páromnak,hogy mi a helyzet és lassan belejönnék? Csak tartok,hogy eldobna, de mondjuk ha szeret akkor ki áll mellettem.
2022. márc. 29. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mint mondtam, lúzer vagy.
2022. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!