Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17-18 év körüli fiúk! Vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 év körüli fiúk! Vonzónak tudtok látni egy 5-6 évvel idősebb lányt vagy inkább "félnétek"?

Figyelt kérdés
Mármint attól félni, hogy benaztok vele vagy neki nem tetszetek?
2022. márc. 29. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
17-18 éves koromban vonzott, és nem féltem tőlük. Most mivel többször 18 vagyok, inkább 18-al fiatalabbhoz húzódom/vonzódom!! :)
2022. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 20 évesen 22 évesnek hazudtam magam és egy 24 éves csetnikkel kavarodtam össze. Kurvára izgultam hogy idősebb, mert amikor kérdezte neki hány palija volt, annyit mondott nem tudja. Ebből tudtam sok, ami mondjuk tetszett, mert tudtam nem egy zsák krumpli lesz. Teljesítmény szempontjából én voltam a zsák krumpli, férfi megfelelője kb.
2022. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Aki elvette a szüzességem, egy pár évvel idősebb házas nő volt! Fantasztikus éjszaka volt. (egyéjszakás kaland) Mindketten elégedettek voltunk!
2022. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
17-18 évesen bro' a 30 évvel idősebb nőre is rámozdulnál ha van lehetőség szexre 😂 Ja hogy önbizalom-hiány visszatartja az embert még akkor is ha szinte ziccer a helyzet. Hát ez van, idővel kinőhető.
2022. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz a fiú, akkor kettőzötten igaz, hogy a teljesítménykényszer megbéníthatja. Olyan légkört kell kialakítani, hogy megérezze, megértse, hogy ő a vonzó fél. Mindenképpen kell neki időt hagyni, fokozatosan szabad csak haladni. Vezethetsz te, de igazodj az ő üteméhez.

Neked se legyenek aggodalmaid, ez a fiú imádni fog, és nem fogja zavarni, hogy néhány év van köztetek.

2022. márc. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Arra, hogy szűz lehet nem is gondoltam eddig.
2022. márc. 30. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Beteg az a 23-24 éves lány???? Fúj b+
2022. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne beteg? 35 évesek dughatnak 17 éves lányokat? Ugyanolyan vonzóak a helyes gimis srácok, mint fén f.szoknak a tinilánykák.
2022. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Összejött már a dolog?

Ilyen kis korkülönbség egyáltalán nem számított nekem 17-18 éves koromban. 30 éves koromban lefeküdtem egy 60 év körüli nővel. Most több mint 60 vagyok, és 33 éves lánnyal kavarok.

2022. ápr. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9, miért ne hinném el, amit mondasz... de eszerint te különleges vagy. A jellemző az, hogy 14 éves korban egy év is jelentős korkülönbség, nemtől függetlenül. Ám egy 17 éves lány már nem tekint öregnek egy 22-25 éves fiút, hanem imponál neki (és a barátnőinek), hogy egy felnőtt, érett férfi, aki őt választotta. Ugyanígy, egy 17 éves fiú is felnőtt nőnek látja már a 20-22 éves lányt, viszont nem érzi elérhetőnek. Ez megváltozhat, de előbb jó ismerősökké, barátokká kell válniuk. Különben a fiú valóban "megijed".

Kérdező, gondolom nem elméleti az érdeklődésed, szóval barátkozz azzal a fiúval, és fokozatosan mutasd ki a vonzódásodat. Észre fogod venni, amikor már lehet, és csókold először te őt. Egy hónap múlva mesélj, mi lett.

2022. ápr. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!