Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti belemennétek dolgokba, amik a párotokat nagyon izgatják de titeket annyira nem?

Figyelt kérdés
Pl. nagyon szereti kinyalni a nöi fenekeket. Neki ez fontos, izgatja, de mondjuk nektek még nem jutott eszetekbe, nem vágytok rá, furcsának találjátok. A párotok miatt belemennétek a dologba? Esetleg élvezni is tudnátok, tudva, hogy ez neki mennyire jó érzés?
2022. márc. 30. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2022. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az olyan dolgok (?) egy részébe minden gondolkodás nélkül, más részébe nem. A seggnyalásba semmiképpen! Szakitook!
2022. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ mi az a dolog. A fenéknyalásnak sajnos a gondolata is taszít, de pl arcraélvezésbe simán, mivel nem kelt undort bennem, ezért ha ez a partnerem vágya, benne lennék.
2022. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Simán ha neki ez tetszik😀
2022. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Seggnyalásba igen, de van amibe nem.
2022. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez erősen egyén és kapcsolatfüggő bro'. Mindenkinél máshol van a határ amit még megtesz a párja kedvéért ha neki az adott dolog "semleges". Ha nagyon elutasító akkor jobb ha nem erőlteted, mert tönkrevágja a kapcsolatot.

Megkérdezheted ugyan itt, lehet 10-ből 9 nő azt mondaná igen, de semmit sem számít ha pont olyannal állsz szemben aki meg az 1 aki nem. Értsd.: a partneredtől kell majd megkérdezned, semmit sem számít hogy "mások hogy csinálják".

2022. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt egy exem már jó régen aki ezt akarta. És kiderült hogy nagyon élvezem. Azóta kb minden pasival csináltam/csinálom.

De nyilván vannak olyan dolgok amikbe nem mennék bele, pl mert fájdalmas vagy undorító. Attól viszont hogy én nem annyira élvezem esetleg, de nem fáj, nem gusztustalan számomra, de neki fontos, miért ne...

2022. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is attól függ. Ebbe pl belemennék
2022. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha engem nem taszit alapbol a dolog, akoor egyszer szivesen kiprobalok barmit, csak reni kell. Ha nem a valaszom,azt meg fogom mondani.


Volt olyan, amit kertek, nem csinaltam meg, es bejott,mikor kiprobaltuk. Volt,ami nem tetszett, es nem is probaltuk tobbszor,sot,kozben abba is hagytuk.


Addig, amig mindket fel elvezi,ami tortenik szerintem nincs baj.:)

2022. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!