Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet amiatt merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet amiatt merevedési problémám, hogy a barátnõm szex közben rámordított?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem kinyalni a barátnöimet. Éppen elkezdtem neki, amikor rámordított, hogy “ezt most ne csináld”. De mint az állat. Oknak annyit mondott, hogy nincs hozzá kedve és nekem ez tudnom kellett volna. Abba is hagytam mindent azonnal. Nagyon megalázó volt, talán megalázóbb dologban sose volt részem még. Azóta szakítottam vele, mert eszemben nem volt vele együtt lenni ezután. Azóta bármilyen csajjal vagyok, nem áll fel egyáltalán vagy csak félig meddig. Addig a pontig ilyen bajom nem volt. Lehet ez attól?
2022. márc. 30. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Naná, hogy lehet. Egy ilyen rossz szexuális élmény simán előidézhet a későbbiekben olyan szorongást, hogy nem tudod tőle elengedni magad az ágyban, és így nem is áll fel.
2022. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Simán lehet, de ne agyalj rajta, felejtsd el a dolgot.
2022. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Simán lehet, de felejtsd el. Vagy ha nem megy keress fel egy szakembert. Valamint egy olyan nőt aki megérdemel...sose jutna eszembe valakinek leordítani a fejét ezért, inkább örülnék a fejemnek, hogy valaki ennyire kívánja😄legalább bocsánatot kért utána?
2022. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehet.
2022. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Attól IS... a magszemélyiségedben van a dolog kulcsa, hogy miért vagy szorongó típus. Az exed rádordítása csak a kiváltó esemény volt, ami előhozta a félénk, szorongó, önbizalomhiányos kisfiút ami ott lapul a tudat alattidban. Keress fel egy jó szakembert.
2022. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért elötte se lehettél valami nagy bajnok ezen a téren ha egy "rádorditás" ilyen következményekkel járt. De csak hibáztasd a volt barátnödet nyugodtan. (Mások a szüleiket hibáztatják mert egyszer hallotta szexelni öket.) Egyébként azt sikerült tisztáznod, hogy akkor éppen miért nem volt kedve hozzá amit kellett volna tudnod?
2022. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kért bocsánatot.

Azért nem volt kedve hozzá mert csak.

Megpróbálok majd segítséget kérni, szervi bajt kivizsgáltattam, az nincsen.

2022. márc. 30. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez elmúlhat idővel simán, szakember sem kell ehhez feltétlen, csak néhány olyan alkalom amikor tényleg eltudod engedni magad. Csak át kell esned rajta, és úgy el tűnik a szorongásod, mintha ott sem lett volna. Tapasztalatból tudom, én is küzdöttem ilyesmivel.
2022. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!