Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik transzok(tehát átestek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik transzok(tehát átestek a műtéteken,hormonkezeléseken) teljes 100%-ban elégedettek a női testtel amit mesterségesen kaptak?

Figyelt kérdés
Anatómiailag elégedettség van?

2022. márc. 30. 21:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Szóval,ha egy hetero fèrfi kipróbal egy csinos nőies arcú transzit akkor már meleg vagy biszex?

Szerintem egyáltalán nem. Gondolj bele,az a transzi azért műti át magát mert a hetero férfiaknak akar tetszeni akik a nőt látják benne majd. Egy meleg férfiaknak a férfias kinézet tetszik nem a női test .

2022. márc. 30. 22:49
 12/27 A kérdező kommentje:
Egy transzit nem lehet szopni. Ő kényezteti a férfit mint nő.
2022. márc. 30. 22:51
 13/27 anonim ***** válasza:

#11 igen, akkor biszex, mert egy pasira vágyik.

Belegondoltam, az eredmény: 100%-os heteróként felőlem a világ legnevesebb sebészéhez elmehet, mister transzi versenyt nyerhet de akkor sem fogok rákívánni mert fejben tudni fogom hogy nem nő, hanem pasi. Abban a pillanatban ahogy rájövök nem nő hanem átműtött azonnal délnek áll az árbóc.

2022. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%

Egy kiéhezett heterónak a legótvarabb nő is hamarabb megfelelne, mint egy kikent, hajtű dobáló transzi.🤷‍♀️


Azért ott vannak azok a férfias vállak és állkapocs, borosta maradványok, mikor lekapod azt az egyedet.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

2022. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Az uncsitesom volt már egy adott transzival 2 alkalommal is. Na jó az igazsághoz hozzá tartozik,hogy egy alkesz gyerek,de azt mondta,hogy először nem is gondolta volna,hogy transzi mert nagyon csinos nőies volt hosszú haj, baba arc,hosszú combok stb..

Na meg ki volt már èhezve szegény srác.

2022. márc. 30. 22:58
 16/27 A kérdező kommentje:
2022. márc. 30. 23:03
 17/27 anonim ***** válasza:

Mert részeg volt. Hűha…


Mutass be egy transzit egy VALÓBAN heteró férfinek azzal a szöveggel, hogy “Peti voltam, de Gyöngyi lettem”. Úgy fogja ádámcsutkán rúgni, hogy Mágenheim doktor alig fogja öszerakni utána a műkörmeit a sürgősségin…

2022. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
*összerakni
2022. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mivel naponta kell tágítaniuk a lyukukat, különben teljesen bezáródik, gondolom nem.
2022. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

[link]


Mindenre van beavatkozás. Hormon, lézeres szőrtelenítés, férfias vonások lefaragása, implantátum, golyó le, műpina. Szerintem mindegyik csak azt vállalja be, amit feltétlen muszájnak érez. Tucatnyi műtét megterhelő anyagilag, mentálisan. És születnek szerencsétlen orvosi műhibák is.

2022. márc. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!