Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megsértődnétek, ha kapnátok ajándékba mellplasztikát?

Figyelt kérdés

Barátnőm mikor összejöttünk akart, de lebeszéltem róla, mert félek az ilyesmi eü hatásaitól. Meg nem tartottam szükségesnek.


Igazság szerint utananéztem és most már engem is érdekelne.


Csak nem tudom, hogy megsértődne -e, ha mondanám, ha még mindig úgy gondolja, akkor állom a csekket is.



2022. márc. 31. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ki is dobnám azon nyomban.
2022. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem sértődnék,de nem élnék a lehetőséggel.Távol áll az tőlem.
2022. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatnék a melleimen, mert bár csak 75B a méretem, de szépnek tartom, tökéletesen elégedett vagyok. És a párom is szereti őket, ahogy vannak. De akinek ez alapból vágya, annak nem bunkóság ezt ajándékozni. Erre vágyik, más meg másra. Ismerek olyat, aki megcsináltta saját pénzből, de szerintem akármikor elfogadta volna ajándékba, ez eléggé zsebbe nyúlós.
2022. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mint a 2-ik és a 3-ik válaszoló.
2022. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Páros lábbal rúgnám ki. Minek van velem,ha nem tetszem neki? Keressen nagy mellű nőt. Szerencsére nem ekkora barom a pasim!
2022. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kalandvagy1986 ***** válasza:
70%

Látom a teljes kérdés/ helyzet értelmezése sokaknak csak félig megy...


A barátnőjének is megfordult a fejében (hacsak nem tesztkérdés volt részéről, hogy vajon mit is gondol valójában róla, a melléről, mennyire mer őszinte lenni, stb.)! Pont az őszinteség lenne a lényeg, akkor a legcikibb téma sem szabadna ciki legyen egy kapcsolatban, nemhogy sértődésre adjon okot... 🙄


Nekem volt barátnőm aki meg akarta csináltatni, ő nem volt elégedett magával.

Van ismerős aki megcsináltatta mert biztos emiatt nincs párja... Nála pl. a hiba a toronyban volt/ van!


Párommal is szóba került, szülés után láttam hogy zavarta a változás. Nekem továbbra is úgy tetszik amilyen, hisz ő egészében mint nő, mint a párom tetszik és kész. Tudom és ismerem hogy ettől nem lenne magabiztosabb, ő nem szeretné igazán, akkor meg minek... Van aki azzal érzi magát teljesnek, kivirul... Ő jól teszi... ☺️

2022. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha akkor úgy gondolta akkor most is úgy fogja gondolni, csak te lebeszélted róla. Beszéld meg vele, hogy most már másképpen gondolod, az alap-affinitás a műtétre megvolt benne, valószínűleg most is ott lappang benne.

Ha a csajod akarja és te állod - a nem túl olcsó - cehhet az egy lovagias gesztus. Ha ráerőlteted azt már másképpen hívják...

2022. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha lebeszélted, azaz a te hatásodra meggondolta magát és már nem akarja, akkor dobtál az önbizalmán, ami valószínűleg sokat jelentett neki. Ezek után bedobni, hogy talán mégiscsak meg kellene csináltatnia, nem szerencsés. Konkrétan még jobban lenullázod az önbizalmát, mintha már az elején megmondtad volna neki, hogy szerinted jó ötlet a műtét. Hirtelen már az sem találja őt eléggé szexinek, akinek eddig állítólag bejött, legalábbis így élheti meg.

Ha eleve nem sikerült volna meggyőznöd, és így hozakodnál elő azzal, hogy finanszírozod a plasztikát, azt mondanám, hogy oké, de a helyedben én már nem variálnék.

2022. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem telt el túl sok idő, és így kérdezed meg, hogy akarja-e még, akkor szerintem nem lehet sértődés belőle.
2022. ápr. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a föld fölött lebegnék, de én amúgy is meg szeretném csináltatni. Akkor mondjuk megsértődnék, hogy ha a párom akarná megszabni milyet. De ha azt mondaná, hogy van rá lehetőség és erre áldozzuk a pénzt, járjunk utána a sebészekbek, stb, csak érezzem jól magam a bőrömben, akkor nagyon boldog lennék.
2022. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!