Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy gyõzzem meg a férjem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyõzzem meg a férjem, hogy a vibrátor "csak" egy extra lenne, ha neki nincs kedve? Nem lecserélni akarom?!

Figyelt kérdés

A férjemmel nagyon különbözik az igényünk mostanaban. Az elmúlt két évben lecsökkent heti 1x van van amikor két hetente 1x. (A heti 3-4 alkalomról - az nekem is kielégìtõ volt.) Mióta éjszakás mūszakjai vannak csak.


Heti 1x viszont nekem nagyon kevés. Többször is mondtam ezt neki. Kértem, ha nem akarja ö/a teste fáradt, legalább akkor csak segítsen nekem, de olyankor mindig leallít, hogy majd legközelebbre tartsam meg.


Múltkor feldobtam, hogy vegyünk jatékot és azzal. Teljes elzárkózás, hogy miért nem elég õ.


Próbáltam elmagyarázni, hogy elég lenne ha segìtene, vagy többször lennénk együtt, de továbbra se változott semmi.


Tegnap (1,5 hét után) végre volt szex. De mivel totál be volt indulva, 3 perc volt az egész. Befejezett ugyan, de mégis totál kielégületlennek éreztem magam. Kb. Fél óra múlva próbálkoztam megint. De elhajtott..."legyen elég ennyi, majd holnap".


Elutasìtva éreztem magam, megint; és meg nem értettnek...még mindig.

De oké....ma próbálkoztam és totál elutasítás, még össze is veszett velem egy totál semmiségen, hogy kisétálhasson "indokkal a szobából"


Totál kivagyok és fusztráltnak, elutasìtva érzem mag, fusztrál, hogy nem érti meg és az is hogy megoldani se akarja.

Ha én nem tudtam/tudok vele együtt lenni és pont akkor van kedve, mindig ott vagyok, és nem zavar mert tudom, hogy neki ez jó.


A mai vita után eldöntöttem hogy veszek egy vibrátort és eldugom. De félek ha rajön megsértödik és mégjobban elzárkózik.


Nem ezt akarom, õt szeretném, de mivel elutasìt mindig, már elegem van, úgy érzem, hogy könyörögnöm kell a szexért és majd ha neki kedve van épp, akkor lehet valami. Belefáradtam.


Màssal nincs gond, arra fogja, hogy fizikalisan annyira kimerult és hogy fáradt, hogy azért nincs kedve neki. 30/N, 36/F

El nem jár munkahelyén kívül, segìt itthon, mindenéhez van hozzáférésem ugyan úgy (bankszámla, telefon, e-mail, facebook stb...) Tehat megcsalásról nincs szó.

A fáradtságot megértem. Ezért kértem, hogy akkor csak segìtsen be. Úgy érzem magam mint egy kezdo kis tinilány. Éjszakánként magamban kell intéznem a dolgokat és nem ugyan az. Nem olyan intenzìv. Nem tudom jobban megfogalmazni. Fusztral, hogy nincs az az igazi orgazmus.



2022. márc. 31. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Siman mondd el neki 😀
2022. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy.
2022. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Nemár hogy egy vibrátort ne vehess magadnak, hamár ő nem elégít ki... Ilyen házasságban sem akarnék élni.
2022. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordîtott a helyzet..
2022. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nehéz lesz nyílt kommunikációval segíteni!


Egész egyszerűen csináld, ami jól esik és kész. Nem kell, hogy tudjon róla. Egy lakásban csak van egy akkora hely, ahova eldughatod a vibrátort.


(És fRusztrál. Két r van benne.)

2022. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle ,hogy nem bánná-e ha tarthatnál szeretőt, mert ez így neked nem oké,rosszul érzed magad.

Szerintem összekapja magát 😆

2022. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van közös gyerek? Ha igen akkor keressetek fel egy párterapot. Nem az a probléma ami a felszínen látszik. Az egy dolog, hogy fáradt és e miatt csökken le az együttlétek száma, de nálatok más gond is van. Nagyon nem vagytok (már) fejben egy húron. Nem kell fizikai félrelépés az érzelmi elhidegüléshez, az majd csak a következő fázis. Addig meg viták sorozata. Az hogy segít a házimunkában egy dolog, a szimpla albérlőtársak is megosztják egymással a tennivalókat, dolgokat mégse dugnak.
2022. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a férjedet. Az én feleségemnek is van. Néha az együttlét alatt is előkerül. Mivel van előrébb a férj, ha az asszony a kezével masztizik, és nem egy vibrivel?
2022. ápr. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
mint az oviban komolyan mondom. valaki feltekeny a vibratorra? ilyen is van? :)
2022. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer mikor jobb pillanatban vagytok mond meg neki, hogy szeretnél venni egyet de... (Ne előre vegyél!Érezze,hogy be van vonva a döntésbe.) ... mivel már volt ilyen és kivonulás lett belőle ajánld fel, hogy kezdetben csak előtte fogod használni! Próbáld szépen elmondani neki,hogy tudod,hogy nagyon fáradt a sok munka miatt és van amikor nem kívánja az ember a testedzésnek ezt a formáját,de fogja ezt fel úgy mint vizuális ajándék tőled neki!..mindenféle viszonzás nélküli ajándék! Így hátha a káposzta is megmarad és a kecskéd is jól lakik! :-)


Lehet a látvány még őt is beindítja közben!


50F

2022. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!