Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan lányokat,nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányokat,nőket akik nagyon szereti ha hosszan nyalják a puncijukat?Nem kurvára gondoltam.. Vagy nincs is ilyen nő? inkább nők válaszát várom..

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én vágyom ilyesmire, de szerintem a válaszom nem releváns…
2022. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
65%

Tehát olyan nőket keresel akik pár perc lefetyelésért cserébe élnézik neked azt hogy nem tudsz dugni?


Biztos van pár 🙄

2022. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol találsz olyan nőt amelyik dugni szeretne? Na pont ott lesznek a nyaláscentrikus nők is köztük valahol. Mindenesetre valószínűleg nem a GyK-n. Apropó hiányos a kérdésed, tedd hozzá legközelebb "kort is" 😂
2022. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a barátnő.Aztán ott mehet ha szereti.Bár túl hosszan nem jó azt tudnod kell.
2022. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Xd

Hol találok olyan nőt aki mindennap igényli, kopoghatok és nyalhatok?


33f Debrecen

2022. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Akár itt is, de csak elméletben.

Ez egy örök kérdés a nőkhöz, mint ahogyan az is mekkora pöts a legjobb nekik :D

Bedarság a kérdés egyébként, mert a párjuktól majdnem mindegyiknek, tőled egyiknek sem!

Egyébként én már itt ajánlottam fel egy egy órás nyalást amire volt jelentkező (szigorúan csak nyalás), de amikor találkozni kellett volna nem mert eljönni.

Szóval csak a szájuk nagy ám itt :)

2022. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát én sosem szerettem, ha nyalnak. Hosszan meg pláne nem.
2022. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen meglepő, hogy nem mennek el nők anonim oldalon megismert pasikkal találkára, aki full ismeretlenül alarná kinyalni.. Ezek nők, féltik az életüket ahelyett, hogy perverzek jáékszereivé válnak... Még talán van normális kapcsolatuk is, normális szexuális élettel.

Nem kell órákig nyalni. Ha jól nyalsz, jönni fog az orgazmus, utána pedig nem árt, ha tudsz rendesen dugni. Unalmas, egyhangú lenne ezt egy órán keresztül erőltetni.

2022. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Vannak ilyen nők, de őket vadul meg kell kefélni utánna!😃 24f
2022. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nagyon szeretném. De van aki csak azt hiszi magarol, aztan közbe mégss csinalja jól.
2022. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!