Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportos alkatú lányon egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos alkatú lányon egy gerinc mentén lévő függőleges tetoválás mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
Bejön az ilyesmi nektek vagy kevésbé?Meg érdekelne hogy szex közben lehet zavaró esetleg?
2022. ápr. 1. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Utálom a tetoválásokat, tök mindegy, milyen, semelyik nem tetszik
2022. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretem, fel nem fogom, hogy egy ember miért rondítja el a szép bőrét ilyesmivel. Ez a mutassuk meg a világnak, hogy mi egyediek vagyunk műsor?
2022. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, az ilyet egyéne válogatja...

(Magyarul: látva lehet megmondani :))

2022. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én a szép természetes tiszta bört szeretem, nem szeretem a tetkókat. Nállam szóba sem jöhet.
2022. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne zavaró? Valami ijesztő tetkóról van szó?
2022. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem az alkar tetkok tetszenek csak ami konyéktol fut csuklóihlg és diszkrét.

Más semmi.

2022. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Egy pasit sem láttam még alkar tetkoval ami nekem tetszene. Csak filmekben.mindneki hátra mellkasra tetovál stb ezeket csak elfogadom de csak mert szeretem a másikat. Igy elfogadom ha anyajegyw van vagy ilyesmi is
2022. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En imadom, nekem nagyon tetszik. Riley Reidon is van ilyen tetko, rajta tetszett meg eloszor. De en amugy is kedvelem a tetovalt lanyokat, marha szexik, erot sugaroznak.
2022. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2022. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lábfejen jobb lenne.
2022. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!