Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érdemes kipróbálni még az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes kipróbálni még az ágyban?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy 15 év házasság után kell-e valamit újítani, vagy azt se tudom átlagos-e a szexuális életünk vagy jobb esetleg rosszabb?

Attól félek megunjuk egymást.

Most nincs még baj de 15 éve vagyunk együtt és az évek alatt kipróbáltunk pár dolgot valami csak egy-egy alkalom lett valami rendszeres.

Arra lennék kíváncsi mennyire vagyunk alatta vagy felette az átlagnak? Kell izgulnom az unalom miatt vagy sem?

Mások is ezen a szinten vannak 15 év után 35-38 évesen vagy sem?

Mi az asszonnyal kipróbáltunk néhány dolgot ami csak ritkán tér vissza:

Házi videó készítés

Szem bekötés

Popsi nyalás (ő is én is)

És a rendszeres:

Kötözés, vibrátor, mindenféle pózok punciban és popsiban is, (misszionárius, kutyus lovaglás, stb.) francia, 69-ben is, lenyelés, asszony spriccel is néha, volt már hogy a számba, van nyelv piercingje, nekem és neki is van tetoválásom neki olyan csajos szexis, legjobban azt szeretjük amikor wellnesselni megyünk és akár nappal is egymásnak esünk egy kis szauna után, ezek az alkalmak olyan vadak hogy igazából attól tartok kitesznek a szállodából, de pont azért van a kérdés mert otthon ennyire nem vadulunk, szóval attól tartok esetleg később unalmas lesz otthon.

Vagy ez normális hogy máshol vadabb de ez még nem gond?



2022. ápr. 2. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Semmi gond, minden rendben veletek! Sok örömet egymásban!
2022. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben, sok boldogságot!
2022. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lekötözős és fojtogatós szexet!! puplic szexet érdemes ;) kocsi szex, új pózok... sok van !! amihez kedv van.. hívhattok embert is attól függően mit bírtok.
2022. ápr. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!