Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen hogyan hozzam elő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan hozzam elő, hogy csak szexet akarok?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, van pár matchem, akivel szívesen kavarnék, de annyira nem az esetem, hogy rendes kapcsolat legyen belőle. Szerintetek hogyan hozzam ezt elő? Rögtön kezdjek ezzel, hogy mik a szándékaim, vagy először kezdjek rendesen flörtölni?

2022. ápr. 2. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Sztem nem kell cifrazni, a tinder pont erre való.
2022. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is rögtön, de előbb utóbb szóba fog kerülni, hogy ki mit és milyen kapcsolatot keres. Ilyenkor el tudod mondani, hogy te jelenleg nem keresel komoly kapcsolatot. Ezzel lényegében elmondod azt amit szeretnél. Így tisztességes.
2022. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írd meg így, hogy csak szexet akarsz
2022. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy simán, mintha azt közölnéd, hogy viszket a tököd!
2022. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a leírásod utaljon már erre finoman. S akkor a match-ek is ilyenek lesznek és nem lesz ilyen gondod.
2022. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Hány éves vagy ha megkérdezhetem? Manapság flörtölni jó, de a nők jobban szeretik a konkrét és érett pasikat.

35f

2022. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
25
2022. ápr. 4. 23:32
 8/8 anonim válasza:
100%

Írd a leírásodba

Ha valaki benne van úgyis jobbra fog húzni

Én is így találtam meg egy partnerem.

Ki volt neki írva hogy semmi komoly…

33/N

2022. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!