Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » R*sszlanyok oldalán annál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*sszlanyok oldalán annál, aki csak gumival vállal mindent, nincs sok esély komoly fertőzést elkapni, ugye?

Figyelt kérdés
30 vagyok, sosem voltam nővel, de már rákényszerülök, nem sok esély van másra, ez van (nem vagyok egy előnyös partner, sajnos).

2022. ápr. 2. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akartam ezt meglépni..
2022. ápr. 2. 16:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Passz... De nem hiszem, hogy csak azért mert prosti fertőz is... Keress egy igényeset, aki ad magára... Van aki rendszeresen szűrésre is jár. Keress olyat akinek friss a papírja. Szerintem ezt mondhatod is neki, hogy konkétan negatív eredmény után szeretnél menni.


29/F

2022. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, hogy megkérdem erről, tud-e ilyet igazolni, csak nem akarok illetlen vagy sértő lenni. Köszi!
2022. ápr. 2. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem illem kérdése... Neked sem azért fogja mondani, hogy használj gumit...
2022. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menyj nyugodtan!

Semmi baj se lesz. Én túl vagyok pár lányon és semmi az évek során.

Fontos hogy igényes legyen a lány, és legyen beszámolója sok

2022. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Annyi, hogy 3-4 lány van, akihez mennek (ennyi aki tetszik és mindent csak gumival enged), de én a nyelvem is szeretném használni, ez a legnagyobb kockázat itt talan.
2022. ápr. 2. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyelvel sincs gond. Ha látod élőben hogy ápolt igényes nem lesz gond.

Hiszen ő ebből él, vigyáz magára ne aggódj.

Amúgy meg ha egy buliban nyalsz ki valakit az se biztos hogy biztos dolog. Csak értékelés terén olvasd el van aki kifejezetten élvezi ha nyaljak azt jobb nyalni. Én is imádok nyalni! Ezért én nekem van 2..3 akinél jó nyalni mert ő is élvezi nagyon!

2022. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Az én feltételem, hogy tetsszen (lehetőségeimhez képest túl válogatós/finnyás vagyok), csak gumival mindent (erről meg néhány értékelőt priviben is kerdeztem), esetleg szüzesség elvetel legyen (ez nem fontos, legfeljebb azt mondom, egyszer már próbáltam és különben is szeretnék irányított nyalassal emiatt is bevagodni) és ne a világ végén legyen. Véletlenül mindegyik kapott értékelést am.
2022. ápr. 2. 17:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, akinél a “kölcsönös francia” ki van húzva, azt nem választom, de elvileg a legtöbben azt szeretik.
2022. ápr. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!