Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha a srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha a srác jól kinyal benneteket?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 23:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#3

Ezért kell tapasztalt pasival csinálni. Az tudja mit, hogyan, meddig.

2022. jún. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
nem feltétlen igaz ez... én első szerelmemnek csináltam először. És nagyon akartam hogy élvezze és hamar ráéreztem. 2-3 szor is elélvezett már az előjátéknál.. volt olyan.
2022. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nőként kérdezem az utolsótól (vagy bárkitől), nem kellett neki pihenő az orgazmusok között? Szerintem a csikló nem áll készen arra, hogy rögtön az orgazmus után újra elélvezzen. Mennyi ideig csináltad a nyalást? Hogy voltak az orgazmusai? És ezek szerint ezt nevezed előjátéknak (ingerled a csiklóját), majd utána a behatolásos aktust éled meg szexnek? És a barátnőd még a ki-be hatoló mozdulatoktól is elélvezett, hüvelyi úton, jól értem? Szerencsés teste van, erre kevés nő képes.
2022. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23# megfelelő partnerrel minden lehetséges
2022. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Elhiszem, lehet, hogy igaz, azért részleteket szívesen hallanék, hogyan.
2022. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
23-as kérdésére: nem mindenkinek kell pihenő. En szeretem folyamatosan többször. De én is azt hallottam a férfiaktól, akikkel voltam, hogy az a tapasztalatuk, hogy ez nőnként változó.
máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!