Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Általában nem szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Általában nem szeretitek a kutya pózt, csak a párotok kedvéért engeditek?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, ha hátulról csináljuk, mindig nyomja a hólyagját aztán 2 napig állandóan járnia kell a WC-re, így jobb lenne ha mostantól mellőznénk. Ezt így 3 év után. Eddig sem csináltuk túl sokszor ebben a pózban de azért nem egyszer előfordult. Most meg mondják le róla. Úgy veszem észre egyre prűdebb ahogy haladunk előre az időben. Orál sincs már eleve, most a kutya pózról is mondják le?

Tényleg lehet ilyen ha hátulról csináljuk vagy csak kamuzik valami miatt?


2022. ápr. 3. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ideje váltani.
2022. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gondom a kutya pózzal, habár párom nagy mérettel rendelkezik, néha érzek egy kis nyilallást, akkor nem teszi be annyira.
2022. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nem a kedvencem, pláne ha nem kisebb méretű pasival vagyok. Bár egy ideje megkedveltem, de csak akkor élvezem ha közben izgatva van a csiklóm.
2022. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2, átlagosnál picivel kisebb a méretem. A párom meg van vele elégedve. Kb 14-15 cm. Szóval ez nem okozhat problémát.
2022. ápr. 3. 10:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csiklóizgatással élvezetes, anélkül kellemes, de ennyi. Viszont orgazmus előtt nekem sokszor fáj is, úgyhogy mi sose ezzel kezdjük.
2022. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Lehet tényleg zavarja amúgy, kutyában nagyon mélyre belehet hatolni. Amúgy a nők nagy része kifejezetten odavan érte, ahogy én észrevettem.
2022. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Az én páromnak is az átlagnál kicsit nagyobb (17cm) de imádom a kutya pózt. Ha már nagyon be vagyok indulva, és tart egy ideje a menet, úgy nagyon élvezetes. Készen vagyok tőle, amikor keményebben csinálja.
2022. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus első pózaként én se szeretem, de masodiknak, harmadiknak vagy a végén nagyon izgató. Főleg, ha így megy el a pasim. Olyan vadállatias…
2022. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Uhh én imádom ezt is, meg amikor a hasamon fekszek és feltolom a popsimat úgy is imádom. Nekem kedvenc, voltam már kisebb farkú fiúval az azért volt rosszabb mert mindig kicsúszott és akkor bement a levegő, nagyobb farkúval meg fájt egy kicsit. De ezek ellenére is a kedvenc pózom hátulról.

26N

2022. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi, én kifejezetten szeretem. Eddig még egyszer sem fájt különösebben. Bár még nem is próbáltam ezzel a pózzal kezdeni az egészet.
2022. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!